Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co sądzicie o firmie Pelying ?


Longer

Rekomendowane odpowiedzi

a ten co mówi ze nie potrzebuje takich bajerów lub nie będzie później z nich korzystać to niech od razu wstawi sobie SAFARI :polew:

no ja się nie zgodzę nie mam potu USB ani czytnika kart, a radia Safari też nie posiadam

ja wole muzykę z z płyty a najlepiej w formacie Audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra przyzwoicie

ciekawe czy taka sama byłaby twoja opinie gdybyś porównał brzmienie z jakimś firmowym radyjkiem, nie myślę tu o jakimś wypasionym sprzęcie tylko takim do 400 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra przyzwoicie

ciekawe czy taka sama byłaby twoja opinie gdybyś porównał brzmienie z jakimś firmowym radyjkiem, nie myślę tu o jakimś wypasionym sprzęcie tylko takim do 400 zeta

mam z tyłu standardowe głośniczki- NOKIA a z przodu Tweetery standard a dół zabudowa pod głośnik 165mm więc mówię ze przyzwoicie bo żeby grało B.DB to musiał bym mieć WZMAKA i TUBE

a tak a pro po to miałem SONY ten z pełnym czarnym panelem obracanym 180 stopni i nie było różnicy, no skoro nie którym się wydaje ze słyszą oczami (bo mają CLARIONA lub PIONKA :sick3:) no to ich problem, mi nie zależy na animacjach na wyświetlaczu

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisałeś to masz tego mediona od zakupu samochodu więc wnioskuję że to sony było zamontowane gdzie indziej więc trudno tu mówić o porównaniu. Ja wiem po sobie jak się przesiadałem z niskiego modelu JVC na na niewiele wyższy model KENWOODA i była wyczuwalna róznica, chociaż słoń mi na ucho dawno temu nadepnął. Po za tym niskie modele renomowanych firm takich jak Clarion, Pionek czy Sony grają raczej kiepsko i warto tu zwrócić uwagę w stronę takich firm jak KENWOOD czy JVC które przykładają więcej uwagi do radyjek z tego segmentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale nie mówiłem od jakiego zakupu auta :naughty: jest to juz 4 autko do którego włożyłem tego mediona a tamte sony to było z poprzednia A4 - tak dla ścisłości.

koniec polemiki z mojej strony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra przyzwoicie

ciekawe czy taka sama byłaby twoja opinie gdybyś porównał brzmienie z jakimś firmowym radyjkiem, nie myślę tu o jakimś wypasionym sprzęcie tylko takim do 400 zeta

mam z tyłu standardowe głośniczki- NOKIA a z przodu Tweetery standard a dół zabudowa pod głośnik 165mm więc mówię ze przyzwoicie bo żeby grało B.DB to musiał bym mieć WZMAKA i TUBE

a tak a pro po to miałem SONY ten z pełnym czarnym panelem obracanym 180 stopni i nie było różnicy, no skoro nie którym się wydaje ze słyszą oczami (bo mają CLARIONA lub PIONKA :sick3:) no to ich problem, mi nie zależy na animacjach na wyświetlaczu

:hi:

Kurcze, nie wiem jak dla Was ale dla mnie tuba i inne bajery, żeby autko było słychać z kilometra jak maluchy na wsi to raczej nie jest dobry dźwięk. Dobry dźwięk jest wtedy gdy bas nie wali tak że rdza odpada, tylko jak jest głęboki i przyjemny (taki żeby po 5 minutach głowa nie bolała), do tego dochodzą treble które rónież muszą być wyrażne (ma być słychać każdy instrument czysto i wyraźnie a nie głośno).

Moim zdaniem głośniczki ori w zupełności potrafią taki dźwięk wydobyć (a jeszcze na ori wzmacniaczu to cos pięknego), ale wiadomo każdy ma inny gust i słuch.[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 20:49_________________________________________________Ja sądzę że JVC nie wydaje ładnych dźwięków (było podłączone pod dwa głośniki 400W basowe wstawione w tylną półkę, z przodu 2 syki i 4 głośniki 16cm o mocy 120W), no nie grało to za specjalnie, być może przez te dodatki (albo źle ustawiony Equalizer), tego nie wiem. Mój LG dużo ładniej grał na standardach niż ten JVC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno dobry zestaw car audio charakteryzuje się tym że nie słychać go na zewnątrz samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno dobry zestaw car audio charakteryzuje się tym że nie słychać go na zewnątrz samochodu.

Też jestem tego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie korzysta sie z loudnesów, korektorów i innych udupiaczy dzwięku

:tongue4: za każdym razem wyłączałeś mi te "udupiacze"

a teraz kupiłem soniaka i ładnie gra bez nich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno dobry zestaw car audio charakteryzuje się tym że nie słychać go na zewnątrz samochodu.

Też jestem tego zdania.

Dawno nie wpisywałem nic do swojego słowniczka. Czy możecie napisać mi coś więcej o takiej charakterystyce zestawu ? [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 08:38_________________________________________________

(...) (ma być słychać każdy instrument czysto i wyraźnie a nie głośno).

Czy jedno wyklucza drugie ?

Moim zdaniem głośniczki ori w zupełności potrafią taki dźwięk wydobyć (a jeszcze na ori wzmacniaczu to cos pięknego), ale wiadomo każdy ma inny gust i słuch.[br](...)

Nie wydaje mi się żeby była to kwestia gustu lub słuchu. Jeżeli już to raczej skali porównawczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę omijać tą firmę (bynajmniej na razie póki robi taki chłam). Kolega już 4-ty raz wysyła radio na gwarancje, za każdym razem psuje się coś innego a oni dają oczywiście fabrycznie nowe radyjko. Jaka cena taka jakość lepiej już sobie Sony za 250zł mimo że bez usb ale przynajmniej jakościowo to niebo a ziemia ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę omijać tą firmę (bynajmniej na razie póki robi taki chłam). Kolega już 4-ty raz wysyła radio na gwarancje, za każdym razem psuje się coś innego a oni dają oczywiście fabrycznie nowe radyjko. Jaka cena taka jakość lepiej już sobie Sony za 250zł mimo że bez usb ale przynajmniej jakościowo to niebo a ziemia ;d

no akurat soniacz to takim turbo dobrym radiem to nie jest bo gra głośno, ale nie tak czysto jak np. Alpine lub Pioneer zależy czego się oczekuje ja mam w jednym samochodzie sony gt-300 na głośnikach infinity

w Audi Alpine 9845 więc totalny bez szaU z seryjnymi głośnikami z przodu(jak dla mnie to są bardzo dobre)tył plus skrzynia na piecu, ale po tym jak wymieniałem radia między samochodami to... Alpine The Best

a właśnie tą Alpine kupiłem za coś koło 300 stówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na zadane pytanie...

Firma gówno... lepiej zamiast tego kup sobie jakiś wzmak i bedzie lepiej grać...

Porównując to z alpine szok ;p

firma robi swoje ale radio tak czy inaczej bedzie miało wyjście na 8W średnio wiec wzmacniacz jest niezbędny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy kolego ale po przeczytaniu tematu pierwszą myślą była - kupił porschaka i zabrakło ma super fele więc założy stalowe 15stki , a poważnie lepiej odczekać trochę dozbierać kaski i kupić coś na tzw. lata niż utopić 200 pln w byle czym i później żałować , bo odkupić od ciebie tego napewno nikt nie będzie chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Longer już chyba wiesz, co i jak?

Rady wszystkich są dość jednoznaczne, że tak powiem - więcej pytań chyba nie masz?

Zdrowaś

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...