Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulacja świateł Matrix LED


invi017

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, po zakupie auta, mam wrażenie, w sumie to jestem pewny, że światła długie nie są ustawione poprawnie. Gdy jadę w trybie auto i wycina auta, to widać, że jedna wiązka z lewej lampy delikatnie haczy lewą stronę auta.

Światła krótkie również nie były idealnie ustawione. Lewa lampa przy odjeżdżaniu od ściany schodziła się do środka auta - przestawiłem pozycję delikatnie w lewo i teraz wygląda to zdecydowanie lepiej, ale długie nadal nie jest idealnie, bo nadal nie dużo ale trochę nachodzi na auto (czy ustawiając krótkie z automatu przestawiają się długie?)

Nie mogłem nigdzie znaleźć procedury ustawiania świateł krótkich i długich przy lampach Matrix. Czy mógłby ktoś napisać jak to się dokładnie odbywa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zwaliłeś sprawe totalnie samemu kręcąc cokolwiek.

Jedź do warsztatu na ustawienie i kalibrację świateł.

Lampy matrix należy skalibrować w sterowniku kamery i BCM1. Bez narzędzia diagnostycznego oraz przyrządu do ustawiania świateł nie wolno tam nic kręcić bo rozwalisz kalibrację i ustawienia.

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z info @Muskel1. Wiem dokładnie ile obrotów zrobiłem, wiec mogę wrócić, pytanie czy cos to da. Tak czy siak świecą ciut lepiej niż świeciły jeśli chodzi i kierunki. Szukam w takim razie warsztatu który mi to ustawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...