Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przygaszający xenon.


seba22441

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry

Miesiąc temu zgasło mi prawe światło mijania. Wymieniłem żarniki, nie pomogło. Nastepnie kupiłem używaną przetwornice działała jeden dzień. Udało mi się na szrocie wymienić  na inna tą którą mam od miesiąca i tu problem bo w czasie jazdy światło w czasie jazdy i na postoju przygasa lub sie rozbłyskuje tak jak by sie żarnik kończył. Ostatnio nawet pokazuje sie komunikat na desce i i światło kompletnie gaśnie do wyłączenia silnika, po odczekaniu chwili działa jednak ciągle jest co jakiś czas rozbłysk. 

mam zamiar dzisiaj zamienić przetwornice z prawej na lewą. Może ktoś miał podobny problem. Na co moge jeszcze zwrócić uwage??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie reklamuje 2 miesięczny "nowy" palnik, tyle że u mnie raz na 8-10  nie zaświeci wcale, potem znów świeci bez problemu, zamieniłem stronami przetwornice i to samo - mam ori palniki vw audi

oby na palniku się skończyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te przetwornice valeo d1s współpracują w miarę bez problemów tylko z jednym typem palników jest to osram 66144 z tymi najmniej problemów . z innymi bywa równie a z hidami i innymi tańszymi zamiennikami to loteria 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gwerty napisał(a):

te przetwornice valeo d1s współpracują w miarę bez problemów tylko z jednym typem palników jest to osram 66144 z tymi najmniej problemów . z innymi bywa równie a z hidami i innymi tańszymi zamiennikami to loteria 

Z tego co pamiętam jest tam chyba d2s. Zarniki  wczesniej przekładalem org. Osram i zawsze jest to samo, w lewej lampie jest wszystko ok. Jutro będę przekładał przetwornice dziś brakło czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak d2s do zaplonnik wbudowany w przetwornice. więc albo to on szwankuje albo wtyczka wysokiego napięcia przetwornicy ma osmalone  piny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przetwornice są na spodzie lampy to masz D1S a nie D2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Fido napisał(a):

Jak przetwornice są na spodzie lampy to masz D1S a nie D2S

własnie w xenonie (przetwornica pod lampą)  było w pierwszym roku produkcji d2s a potem zmienili na d1s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...