Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie wtedy jest mieksze pod spodem i jest o wiele mniej roboty bo pod ori materialem jest gabka i trudno ja usunac :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo , tak ogladam Twoje autko i wg. mnie do tak zrobionego autka (kolor, alu, zawieszenie)... ten spoiler pasuje. Ja bym go nie sciagal :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja obklejalem alcantra swoje boczki i kleilem zwyklym butapremem :polew: i juz spory czas mi trzyma bez problemu :rolleyes:

masz może jakieś fotki z montażu/klejenia, sciągałeś ten element czy kleiłeś na boczku, ja mam pomysł na materiał i właśnie nie wiem czy nie będzie klej wsiąkał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo , tak ogladam Twoje autko i wg. mnie do tak zrobionego autka (kolor, alu, zawieszenie)... ten spoiler pasuje. Ja bym go nie sciagal :D

Patrząc z tyłu robi robotę, nadaje agresywności samochodowi, nie powiem jest kosa :kox: Ale z boku podnosi optycznie tył :confused4: A ja idę w stronę konkretnej gleby. Chcę żeby było agresywnie, szeroko i nisko :evil: Nawet chyba zniknie znaczek OOOO z tylnej klapy, bo bez niego tył wygląda wizualnie na szerszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety niemam ale zrob sobie probke wtedy zobaczysz czy przesiaka mi alcantry nie przesiaklo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się chyba pożegnam ze znaczkiem :gwizdanie:...

Idziemy w tym samym kierunku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszkę gwintowaną kupowałeś używkę?, bo zastanawiam się na lato nad zwykłą -40/-40, albo gwint z allegro, lub gwint KW??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane KW :wink4: Niestety nowe to cena 1100 euro, a to udało mi się w dobrych pieniądzach kupić. Co do taniej nowej zawiechy z allegro (TA-Technix, MTS) to czytałem dużo o tym i odpuściłem temat. Przede wszystkim jest za miękkie jak dla mnie, no i kiepskiej jakości (potrafi puścić spaw, czy coś pęknąć). Dlatego wybrałem coś sprawdzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz to w cenie dobrego KITu kupisz gwint, a ten daje więcej możliwości niż zwykły KIT. Sam jeżdzę na KITcie a zmieniam na gwint żeby móc lepiej sobie glebę dopasować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że -40 mi wystarczy :wink4:

-40 to mało, gleba zaczyna sie dopiero od -60 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo nie gadaj bo ja z przodu mam -50 a z tyłu -40 i jest w sam raz...

z przodu palca nie wsadzisz między koło a błotnik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo nie gadaj bo ja z przodu mam -50 a z tyłu -40 i jest w sam raz...

z przodu palca nie wsadzisz między koło a błotnik :wink4:

Nie przesadzaj z tą odległością, na gwincie spokojnie można zejść do -70 -80 i jeszcze minimalny odstęp jest. A tyle grubości Twój palec napewno nie ma :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że mi -40mm spokojnie wystarczy, jak zrobisz te boczki to wrzuć zdjęcia bo bardzo mnie ciekawią efekty :cool1:, masz juz jakąś felge na uwadzę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że do przyszłej B6 pójdzie S8 (ten co masz u siebie) w 19" dlatego go odpuściłem w B5. Pewnie będzie DOTZ Mugello albo RS4 B7. Ale pewnie wygra opcja z rantem:

63350821.jpg

Są piękne :slina::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...