Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bla Bla Bla BT 2023

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej ?

 

Za niecałe trzy tygodnie zlot, więc najwyższa pora założyć temat ?

 

Fury gotowe ?  :wub:

 

Lato czy zima ? :decayed:

Opublikowano

Ja za tydzień wskakuje w lato mam nadzieję że się nie zdziwię 

 

Opublikowano

Ja lato, najwyżej do boxa wezmę zimę jakby miało być słabo :grin:. Fura rozgrzebana , dzisiaj przednie amory z okuciami pojechały do uszczelnienia ,mam nadziej że wrócą na czas :shock3:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, K4rol81 napisał(a):

Ja lato, najwyżej do boxa wezmę zimę jakby miało być słabo :grin:. Fura rozgrzebana , dzisiaj przednie amory z okuciami pojechały do uszczelnienia ,mam nadziej że wrócą na czas :shock3:

 

Żebyś pociągiem nie musiał jechać .. :D:grin::kwasny:

Opublikowano
4 minuty temu, Michu1996 napisał(a):

 

Żebyś pociągiem nie musiał jechać .. :D:grin::kwasny:

Spoko najwyżej dupowozem przyjadę , b5 da radę  :)  

Opublikowano

ja zamierzam b5 na lecie. tylko jak na razie u mnie śniegu pełno znowu.  kolejny bałwan w tym roku zawitał do ogrodu?

Opublikowano
4 godziny temu, K4rol81 napisał(a):

Spoko najwyżej dupowozem przyjadę , b5 da radę  :)  

To dawaj b5, ja też wezmę kombi będą dwie. W sedanie poszedł magiel i nie wiem czy się wyrobię ?

Opublikowano
1 minutę temu, huzio00 napisał(a):

To dawaj b5, ja też wezmę kombi będą dwie. W sedanie poszedł magiel i nie wiem czy się wyrobię ?

To będą już trzy. Trzeba pomyśleć nad specjalnym sektorem ??

Opublikowano

specjalny parking to dla a4 potrzebny , bo znowu większość przyjedzie a6,s6, rs6:whistling:

Opublikowano
55 minut temu, Gwerty napisał(a):

specjalny parking to dla a4 potrzebny , bo znowu większość przyjedzie a6,s6, rs6:whistling:

To fakt:lol1:

Opublikowano

I na zlocie A4 będziemy dziwnie wyglądać. 

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Gwerty napisał(a):

specjalny parking to dla a4 potrzebny , bo znowu większość przyjedzie a6,s6, rs6:whistling:

 

Trzeba zrobić transparent "Only A4" :grin:

Opublikowano
15 godzin temu, Gwerty napisał(a):

specjalny parking to dla a4 potrzebny , bo znowu większość przyjedzie a6,s6, rs6:whistling:

Mówisz? ?

 

3 (1).jpg

Opublikowano

namawiam Lele żeby przyjechał audi 80.

Opublikowano
18 godzin temu, Gwerty napisał(a):

specjalny parking to dla a4 potrzebny , bo znowu większość przyjedzie a6,s6, rs6:whistling:

Hey,

Obiecuje rs4 przytargać. Będę bronił honoru a4-ek ?. Oby letnie opony dały radę ?

Opublikowano

Na obecną chwilę prognozy są obiecujące więc na 99% zakładać lato :D 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, K4rol81 napisał(a):

Na obecną chwilę prognozy są obiecujące więc na 99% zakładać lato :D 

 

Do wczoraj były baaardzo obiecujące, dziś już gorzej :kwasny:

 

Do 31 marca zmieni się , liczę na piękne słońce :radocha:

Opublikowano
2 godziny temu, K4rol81 napisał(a):

Na obecną chwilę prognozy są obiecujące więc na 99% zakładać lato :D 

Przecież prognozy powyżej 24h to można sobie w buty wsadzić ?

Opublikowano
2 godziny temu, Hugo napisał(a):

Przecież prognozy powyżej 24h to można sobie w buty wsadzić ?

I to nie do końca:lol1:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Adam87 napisał(a):

I to nie do końca:lol1:

 Może weź profilaktycznie łopatę do bagażnika :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.