Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZIELONA A4...


Szewczenko7

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam chcesz :razz: Ja wolalbym fotele wymienic niz miec pokrowce zalozone :mrgreen:
nie ma takiej potrzeby zeby wymieniac fotele bo sa w bardzo dobrym stanie :smile: a pokrowce i tak nie dlugo sciagam :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy wymiany lamp(tyl) 2 lift .Przod zrobiony jest od kwietnia takze wymiane lamp mam juz za soba.Efekt wiadomo jaki jest nie trzeba komentowac mam jeszcze alu ale jak widac nie zalozone bo nie mam opon tzn.czekam i wtedy zaloze :wink: czekam na opinie

HPIM3678.jpg

HPIM3673.jpg

HPIM3679.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewczenko7, no ujdzie w tloku. :razz: Nie no odrazu lepiej. Zdjecia troche slabej jakosci. Zrob cos z tylu z tymi koncowkami wydechu bo widze, ze niezle zasyfione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ujdzie w tloku. Nie no odrazu lepiej. Zdjecia troche slabej jakosci. Zrob cos z tylu z tymi koncowkami wydechu bo widze, ze niezle zasyfione.

narazie nie mam na to czasu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie ladnie, ale do calosci to jeszcze

gril po 2 lifcie albo jakis tuning

co zrobiles z przeciwmgielnymi bo nigdzie ich nie widze

alu to oczywiscie conajmniej 17'' :mrgreen:

Szewczenko7, skoro juz mowimy o Twoim aucie to powiedz co w koncu masz pod maska (juz kilka razy pytalem) a wszyscy wiedza co innego, nawet kiedys pisales ze masz 130KM...wiec jak to jest?? jak mozesz to zrob jeszcze fote pod maska...

90 z chipem ->115

110 z chipem ->130

115 (AJM) na pompowtryskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewczenko7, skoro juz mowimy o Twoim aucie to powiedz co w koncu masz pod maska (juz kilka razy pytalem) a wszyscy wiedza co innego, nawet kiedys pisales ze masz 130KM...wiec jak to jest?? jak mozesz to zrob jeszcze fote pod maska...

Orginalnie bylo 90KM bo w 95r seryjnie 110-tek nie bylo :razz: koledzy w moim przypadku jest to akurat zmieniona turbawka i intercooler na wiekszy oraz dlubniety sofcik robil to wszystko niemiec (mam papierki)a w Polsce gosciu zalozyl mi magnezy jeszcze i jak pojechalem na rolki to wyplulo 130KM z czego sie bardzo ciesze :mrgreen: mysle ze wszystko juz jasne heh :mrgreen:

[ Dodano: 2006-09-16, 17:23 ]

A jezeli chodzi o gril to oczywiscie bedzie po 2 lifcie wiadomo tylko poki co daje maske do malowania a pozniej gril :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane jest po niemiecku z wersji 81kW(110ps) chociaz nie wiem czym to sie rozni bo na oko wyglada na to samo :razz: co 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewczenko7, a przeczytaj co napisales wyzej, ze wymienione a na oko i tak sie nie rozni. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kontekscie powyzej chodzilo mi konkretnie ze jak patrze przykladowo pod maske jakiejs a4 na allegro to nie widac za bardzo roznicy pomiedzy 90 a 110 ale moze sie myle :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewczenko7, w silniku nie widac ale pisalismy chyba o turbo wiec oczekiwalem odpowiedzi na temat turbo a nie ogolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewczenko7

Początkujący

AuDi A4

Auto: A4 B5

Silnik: 1.9 TDI 115 KM

Rocznik: 95

to skad sie wzielo 115KM w podpisie?? cos mi sie przypomina ze pisales mi na gg ze mymienili Ci silnik na 115, ale to jeszcze sprawdze w archiwum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profilu sobie tez zmienilem bo widze ze wszyscy zachodza w glowe niepotrzebnie :mrgreen: kiedys Ci tak pisalem to prawda bo nie wiedzialem dopoki tego nie przetlmaczylem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...