Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Notorycznie krzywiące się tarcze hamulcowe w A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z racji tego że dzieje się to na wszystkich czterech kołach to @Muskel1 może mieć słuszny trop... , ale gdyby nie ten fakt że na czterech kołach się to dzieje, bo to musiałby być mega zbieg okoliczności ( co oczywiście jest możliwe) to obstawiałbym że z zaciskami jest coś nie tak... miałem kiedyś auto które miało krzywe zaciski... dokładnie jak u Ciebie krzywiły się tarcze krótko po wymienianie na nowe lecz tylko z przodu... gdy wstawiałem trzeci komplet tarcz to wymieniłem zaciski i problem zniknął... widać było że klocek jest ścinany bardziej z jednej strony zamiast równomiernie na całej płaszczyźnie i dodatkowo zużyciem i wyglądem różnił się bardzo od klocka współpracującego z drugiej strony...

 

 

Edytowane przez sahipp

Opublikowano
  • Autor

W piątek podniosę auto zrobię jak piszecie, i dołączę tez zdjęcie klocków 

Opublikowano

robili pomiar bicia promieniowego piast ?

Opublikowano
  • Autor

Tak, mówili ze wszystko w normie jest

Opublikowano

A co wg nich jest "normą" ???

 

Opublikowano
  • Autor

A wiec tak podniosłem auto zakręciłem kołami i koła hamują same i obdziera klocek o tarcze

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
  • Autor

Złożycie klocka takie samo

031B2653-CF86-4A22-A50D-BCE2AD0A02F2.jpeg

6C664C61-9138-4142-9EB1-C1F04FFFAF2C.jpeg

Opublikowano

wiesz co tak oglądam te zdjęcia któryś raz i myślę i myślę....  albo będzie jak sugeruje kolega @Muskel1, albo zacisk się blokuje i nie odbija... ale jeżeli to się dzieje na wszystkich czterech dokładnie tak samo to w pierwszej kolejności poszedłbym tropem podpowiedzi kolegi @Muskel1, a potem ewentualnie skierowałbym się na zaciski....  bo patrząc na klocki raczej nie widać aby zaciski byłe krzywe czy coś....

Edytowane przez sahipp

Opublikowano

Odkręć wszystkie koła na podnośniku, wciśnij raz hamulec, następnie puść, idź do jednego z zacisków i popuść zaworek odpowietrzający. Jeżeli tryśnie z niego płyn hamulcowy to oznacza, że układ jest pod ciśnieniem, chociaż nie powinien. Zawory w pompie nie działają poprawnie. Sprawdź tak na każdym zacisku z osobna, czyli wciśnięcie pedału hamulca, puszczenie i popuszczenie zaworka. I tak przy każdym zacisku.

Po takiej operacji należy odpowietrzyć układ bo zawsze trochę powietrza się do układu dostanie.

Opublikowano

Dalej nie wiemy co z piastami 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.