Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z rozpędzaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jakiś czas mam problem ze swoim silnikiem (2.0 ALT) podczas rozpędzania czuć jakby auto tzw. ząbkowało przy rozpędzaniu, lekko podszarpuje przy szybszym rozpędzaniu. Na wyższym biegu z niższymi obrotami (1500) przy wyjeżdżaniu pod górę i z pełnym gazem zauważyłem że przy obrotach w okolicach 2000-2300 auto nagle się dławi na około sekunde i jest to dość mocno odczuwalne i widoczne na obrotomierzu po czym zaczyna normalnie przyspieszać. Ostatnio tez miałem sytuacje podjeżdżając pod dom i wyhamowując do zera nagle obroty zaczęły podskakiwać do 1300 dwa razy i ustało. Może ktoś miał taki problem i nakieruje co mógłbym zrobić. Pozdrawiam 

Opublikowano

Jedyna mądra rzecz jaką możesz zrobić to podłączyć komputer i odczytać błędy/zrobić pełny autoscan.

Jak nic konkretnego tam nie zobaczysz to zrobić logi i je przeanalizować sam lub z pomocą kogoś z forum.

 

Opublikowano
  • Autor

Chciałem zrobić test wypadania zapłonu w blokach pomiarowych ale pokazuje ze test jest wyłączony i nie za bardzo wiem jak go aktywować 

Opublikowano

Jeśli na którymś cylindrze wypada zapłon to na pewno będzie zapisany błąd w komputerze.

Opublikowano

W grupach pomiarowych szukaj, np. w 1,8 T w grupach 15 i 16 jest licznik wypadań zapłonu.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
14 godzin temu, kubag napisał(a):

Chciałem zrobić test wypadania zapłonu w blokach pomiarowych ale pokazuje ze test jest wyłączony i nie za bardzo wiem jak go aktywować 

W BS musisz wejść ?

Opublikowano

Normalnie w blokach pomiarowych i czekasz aż funkcja będzie aktywna i ten licznik działa tylko na jałowych obrotach.

3 godziny temu, Elhape napisał(a):

Jeśli na którymś cylindrze wypada zapłon to na pewno będzie zapisany błąd w komputerze.

Nie będzie. Może nawet naliczyć kilkaset wypadan przez kilkanaście sekund i błąd, nawet sporadyczny, się nie zapisze. 

Opublikowano
Godzinę temu, przem8 napisał(a):

Nie będzie. Może nawet naliczyć kilkaset wypadan przez kilkanaście sekund i błąd, nawet sporadyczny, się nie zapisze. 

Zgadza się.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie wiem o tym tylko czekałem z 10 minut i nie chciał sie załączyć test 

5 godzin temu, pelonek1 napisał(a):

W grupach pomiarowych szukaj, np. w 1,8 T w grupach 15 i 16 jest licznik wypadań zapłonu.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.