Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 cabrio 2.4v6 blue by egon47


egon47

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się pomysł kupna drugiego samochodu na weekendowe przejażdżki musiała być Vka i niebieska.

AUDI A4 B6 cabrio

Silnik 2.4 V6 170KM kolor LZ5G

Wyposażenie

Kremowe kubełkowe elektryczne grzane skory 

bose

zawias 1be

trojramienna kiera

Grille przod z S4

Plany

Doprowadzić auto jak do najlepszego stanu i zmienić lampy przednie na ori. 

 

 

 

 

20230611_114503.jpg

20230611_114526.jpg

IMG-20230523-WA0005.jpg

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy srodek :whistling:, czy w kratkach nawiewu deski rozdzielczej po bokach masz moze glosniki? bo u mnie sa pelne maskownice a ponoc w cabach tam jakies glosniki byly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2023 o 21:15, Mukade93 napisał(a):

znajomy srodek :whistling:, czy w kratkach nawiewu deski rozdzielczej po bokach masz moze glosniki? bo u mnie sa pelne maskownice a ponoc w cabach tam jakies glosniki byly

Sprawdziłem dzisiaj tak mam tam głośniki ale nie wiem czy miale wszystkie czy te z Bose 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebyłbym sobą jak bym nie zaczal od felg jakieś tam zakupy ?

20230523_170739.jpg

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajajaj uwielbiam B6 Cabrio w tym kolorze ❤️

 

wymień sobie tylną dokładnę na S4 B6 (ta sama co z B7 Cabrio S-line), będzie o niebo lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jedrekx napisał(a):

ajajaj uwielbiam B6 Cabrio w tym kolorze ❤️

 

wymień sobie tylną dokładnę na S4 B6 (ta sama co z B7 Cabrio S-line), będzie o niebo lepiej :)

Twoją właśnie mam w pamięci i się będę nią inspirował na bank wpadnie dokladka z B7 bo z zewnątrz chce ją zrobić na S4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żeby jeszcze było full S4 to kratki halogenów są do wymiany :) jak miałem swoje to pamiętam, że nowe nie były jakimś super kosztem. ja u siebie po prostu nie zdążyłem wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli do przodu mechanicznie cabrio ogarnięte w 100% wiec można powoli się za mody brac na przód wpadły ori lampy i letnie koła. 

20230731_171648.jpg

20230731_171640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cabrio cały coś się coś działa zakupione zarowki ledowe na przód. Na tył kompletuje czesci lampy kupione z B7 i dokladka z S4 ale czekają za założenie.

Jakieś tam dwie szybkie foty jak się prezentuje

20230920_150756.jpg

20230920_150824.jpg

Edytowane przez egon47
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beautiful color on beautiful car , but i think because a color you should buy silver wheels not black , the shinier, the better . I thing i never seen b6 cabrio with that combination of colors , inside was always black or red , something with dark colors .

 

What is ORI , company name or ?

 

I wish you counties happy kilometers with it .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu:thumbup1: Ładnie się prezentuje ,w tym niebieskim kolorze ,wewnątrz również .Kiere dał byś multi ,radyjko 2din i było by idealnie .Koło robi robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2023 o 23:16, MarioR34 napisał(a):

Beautiful color on beautiful car , but i think because a color you should buy silver wheels not black , the shinier, the better . I thing i never seen b6 cabrio with that combination of colors , inside was always black or red , something with dark colors .

 

What is ORI , company name or ?

 

I wish you counties happy kilometers with it .

Thank you very much, the product is really cool and rare. I'm thinking about the final color of the rims, but next year will show. Ori short for Original

 

W dniu 23.09.2023 o 13:45, A4b6quattro napisał(a):

Gratulacje zakupu:thumbup1: Ładnie się prezentuje ,w tym niebieskim kolorze ,wewnątrz również .Kiere dał byś multi ,radyjko 2din i było by idealnie .Koło robi robote.

Tylko w sumie dla koloru ja kupiłem i że Vka pod maską i jakoś mnie urzekła. Środek narazie zostaje taki jak jest chce najpierw wizualnie ja doprowadzić do fajnego stanu 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...