Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bijące tarcze A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam
A4 B7 BFB 163KM
3 komplety tarcz i ciągle biją im więcej km tym bardziej aż w końcu  nie nadają się do jeżdżenia bo walą przy 60km/h .
dziś założony 3 komplet jest lepiej jak zawsze na początku ale z każdym km będzie coraz gorzej.

Dodatkowo odczuwalne są delikatne drgania podczas jazdy lub/i przyspieszania  no i wiadomo podczas hamowania  na razie wszystkie wymienione drgania/bicia są odczuwalne od 140 do 100km/h ale tak było przy każdym nowym komplecie.

Wszystko zaczęło się ( jak dobrze pamiętam) od zmiany hamulców z 312 na 320 na razie tylko przód tył został ori.


Co zrobiłem:
-zużyłem już 2 komplety ( trzeci siedzi założony ale go zdejmę żeby nie rozwalić kolejnych)

- wyważenie  felg

Planuję zrobić jeszcze zbieżność Może ona mieć wpływ ? 

Uprzedzając pytanie mierzenia piast - w okolicy nie ma żadnego mechanika, który uważa to za sensowne stąd pytanie czy jest jakiś w okolicy Brodnicy, Żuromina co by to zrobił?

Kolejne kroki jakie chce podziałać to:
- oczywiście znaleźć mechanika do piast, 

ale czy są jeszcze jakieś inne przyczyny które mogę zrobić zanim go znajdę bo może nigdy nie znajdę

- założyć stare hamulce jednak leżą one rok i cholera wie czy się nadają bez regeneracji nie wspominając ze mam już dość ciągłego zwalania zacisków i wymiany tarcz a gdzie tu spowrotem zaciski... 

Wiele osób twierdzi ze to wina zacisków ale co do tego mogą mieć zaciski, jeżeli nic nie obciera? itp.? 

 

Opublikowano

Piasty do wymiany skoro komplety się wichrują. Ewentualnie powiedz jeszcze co to za tarcze? Firma konkretnie.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Langista napisał(a):

Piasty do wymiany skoro komplety się wichrują. Ewentualnie powiedz jeszcze co to za tarcze? Firma konkretnie.

Rotinger HP

Opublikowano
3 godziny temu, rohace napisał(a):

Witam
A4 B7 BFB 163KM
3 komplety tarcz i ciągle biją im więcej km tym bardziej aż w końcu  nie nadają się do jeżdżenia bo walą przy 60km/h .
dziś założony 3 komplet jest lepiej jak zawsze na początku ale z każdym km będzie coraz gorzej.

Dodatkowo odczuwalne są delikatne drgania podczas jazdy lub/i przyspieszania  no i wiadomo podczas hamowania  na razie wszystkie wymienione drgania/bicia są odczuwalne od 140 do 100km/h ale tak było przy każdym nowym komplecie.

Wszystko zaczęło się ( jak dobrze pamiętam) od zmiany hamulców z 312 na 320 na razie tylko przód tył został ori.


Co zrobiłem:
-zużyłem już 2 komplety ( trzeci siedzi założony ale go zdejmę żeby nie rozwalić kolejnych)

- wyważenie  felg

Planuję zrobić jeszcze zbieżność Może ona mieć wpływ ? 

Uprzedzając pytanie mierzenia piast - w okolicy nie ma żadnego mechanika, który uważa to za sensowne stąd pytanie czy jest jakiś w okolicy Brodnicy, Żuromina co by to zrobił?

Kolejne kroki jakie chce podziałać to:
- oczywiście znaleźć mechanika do piast, 

ale czy są jeszcze jakieś inne przyczyny które mogę zrobić zanim go znajdę bo może nigdy nie znajdę

- założyć stare hamulce jednak leżą one rok i cholera wie czy się nadają bez regeneracji nie wspominając ze mam już dość ciągłego zwalania zacisków i wymiany tarcz a gdzie tu spowrotem zaciski... 

Wiele osób twierdzi ze to wina zacisków ale co do tego mogą mieć zaciski, jeżeli nic nie obciera? itp.? 

 

 

jakie bicie na piastach ?

czym były czyszczone ?

Opublikowano

Miałem ten sam problem. Nowe piasty i łożyska i po sprawie. 

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał(a):

 

jakie bicie na piastach ?

czym były czyszczone ?

 

6 godzin temu, rohace napisał(a):

Uprzedzając pytanie mierzenia piast - w okolicy nie ma żadnego mechanika, który uważa to za sensowne stąd pytanie czy jest jakiś w okolicy Brodnicy, Żuromina co by to zrobił?

:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.