Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 2.0TDI problem z agresywnym ruszaniem


juruu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów.

Mam problem z moim Audi A4 B8 2.tdi Avant mianowicie podczas agresywnego ruszania z miejsca na drugim biegu auto traci obroty nagle wskakuja do samej gory i spadaja i nie moze sie wogole rozpędzić. Sprawdzałem podczas normalnej jazdy jak zwolnie dam mu drugi bieg pełny gaz i nic sie takiego nie dzieje auto rozpędza się jak powinno, tylko podczas ruszania agresywnego z miejsca jest ten problem. Nie wiem czy sa to jakieś blokady czy jakis inny problem w tym tkwi. Jakby ktoś wiedział o co chodzi to dziękuje za każde info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla zrozumienia, stoisz w miejscu i ruszasz pałując auto z 2 biegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, juruu napisał(a):

obroty nagle wskakuja do samej gory

Następuje uślizg sprzęgła

 

5 godzin temu, juruu napisał(a):

i spadaja i nie moze sie wogole rozpędzić.

Sprzęgło skleja i auto się dusi - to tylko moje domysły bo nie przyszło mi do głowy żeby w ten sposób psuć swoje

auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszam z jedynki odpycha się dobrze ale wrzucę dwójkę i nie ma mocy jakby właśnie sprzęgło ślizgało ale sprzęgło z tego co słyszałem powinno ślizgać najbardziej na wysokim biegu a tego nie ma. Chciałem sie dowiedzieć czy nie ma jakiejś blokady bo trakcji nie gubi. 

Edytowane przez juruu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, juruu napisał(a):

Ruszam z jedynki odpycha się dobrze ale wrzucę dwójkę i nie ma mocy jakby właśnie sprzęgło ślizgało ale sprzęgło z tego co słyszałem powinno ślizgać najbardziej na wysokim biegu a tego nie ma. Chciałem sie dowiedzieć czy nie ma jakiejś blokady bo trakcji nie gubi. 

Nie ma żadnej blokady. Raczej sprzęgło chce się skończyć, a żadnych szarpnięć nie masz jak ruszasz z jedynki z miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szarpnięć nic. Elegancko się rusza. Dwumasa też nie wibruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...