Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 lift


cysiek18

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.07.2023 o 11:11, Muskel1 napisał(a):

Może reimport.

Zrobiłem wczoraj małą wycieczkę. I tak, opisze to co udało sie zobaczyć i stwierdzić. 

1. Dwie b8 z mpmoto, co wcześniej podrzucałem linki. Czerwona nie dla nas, za bardzo rzuca się w oczy. Czarny allroad nie najgorszy ale zamiast mieć plastikowe dokładki w kolorze szarym to są pomalowane w kolor nadwozia. A moim zdaniem właśnie te szare dokładki dodają uroku. Na placu były jeszcze b9. Jedna za 160k, 2020r, tdi quattro, nie najgorzej wyposażona ale z przebiegiem 151k. 

2. Potem zobaczyliśmy b9 za 92k, tdi quattro, przebieg 115k. Zobaczyliśmy tylko z zewnątrz, bo Pan ktory zajmuje sie samochodami używanymi ma urlop i nie mają kluczyków. Brudna z zewnatrz więc ciężko stwierdzić. Zobaczę ją na spokojnie po niedzieli. 

3. Potem Aso. Maja kilka sztuk. Jedna za lekko ponad 100k, tdi, ale przebieg 191k. Sam sprzedawca nie polecał ze względu na przebieg.

Druga tfsi 150km, przebieg 68k, za 125k. Tak sobie wyposażona i kilka wgniotek.

Mają jeszcze jedna, ktora będzie wystawiona w poniedziałek. Widzieliśmy tylko zdjęcia i wyposażenie. Tdi z quattro, 56k przebiegu, cena 150k. Biała, z asystentów brakuje chyba tylko automatycznego parkowania i kamer 360. Klima trzy strefy, szyberdach, fotele full elektryka z masażem ale bez pamięci. Światła led bez matrix, zegary z wyświetlaczem 7". Nie ma VC. Poniżej kilka fotek. Dla nas to chyba najlepsza opcja. Niski przebieg i quattro. Powinno to chwilę pojeździć. 

IMG-20230716-WA0028.jpg.54cd0f85760e039c4aeb52b4042575c4.jpgIMG-20230716-WA0026.jpg.324f040d80706be9802e24400e033365.jpgIMG-20230716-WA0022.jpg.2184d61bb9f304509a6f6db3ffa4bf31.jpgIMG-20230716-WA0021.jpg.a765b63bd498f69c22095e485add3eaf.jpgIMG-20230716-WA0009.jpg.c6a78963cf14d9ba053addeb9730da4e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała B9 ma ekran 8,3" i jest to MMI Plus, czyli duża nawigacja (firmy Harman).

7" to mała nawigacja (firmy Delphi).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Biała B9 ma ekran 8,3" i jest to MMI Plus, czyli duża nawigacja (firmy Harman).

7" to mała nawigacja (firmy Delphi).

 

To jeszcze lepiej. Pytanie czy warta swojej ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest po pierwszym (małym) liftingu więc rocznik od końca 07/2018 r.

Przebieg też niski:thumbup1: Silnik DETA 190 KM w Quattro też na plus. Asystentów może brakować trochę więcej niż te, które wymieniłeś ale pewność będziesz miał po rozkodowaniu VINu.

Cena dość wysoka, moim zdaniem. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jest po pierwszym (małym) liftingu więc rocznik od końca 07/2018 r.

Przebieg też niski:thumbup1: Silnik DETA 190 KM w Quattro też na plus. Asystentów może brakować trochę więcej niż te, które wymieniłeś ale pewność będziesz miał po rozkodowaniu VINu.

Cena dość wysoka, moim zdaniem. 

Jest aktywny tempomat, lane asist, asystent zmiany pasa ruchu, czujniki przód-tył, kamera cofania, asystent świateł drogowych, rozpoznawanie znaków, pakiet wspomagajacy kierowcę w trasie. Wiaodmo że to nie full ale są najwazniejsze które mnie interesują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Hold można samemu łatwo doposażyć:wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Auto Hold można samemu łatwo doposażyć:wink:

 

To akurat mnie zawsze wkurzało w passacie z dsg. W korku strasznie było czuć  takie szarpnięcie podczas ruszania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A4 działa to nieco lepiej, ale czasem też słychać zwolnienie klocków z tarcz. Można to też w adaptacjach ustawić aby mniej "szarpało", ale skoro nie zależy Ci na tym asystencie, to nie ma co dyskutować:wink:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2023 o 11:53, cysiek18 napisał(a):

Zrobiłem wczoraj małą wycieczkę. I tak, opisze to co udało sie zobaczyć i stwierdzić. 

Hej

No to niezly zrobiles przeskok cenowy :) Zaczynalismy od 80 ;) Teraz to juz inna historia.

Ta biala oczywiscie bardzo ladna - zreszta biala moim zdaniem jest zaraz za kolorem niebieskim :)

Natomiast w tej cenie to bym sie chyba zaczal zastanawiac nad A6 / q5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koalakm napisał(a):

Hej

No to niezly zrobiles przeskok cenowy :) Zaczynalismy od 80 ;) Teraz to juz inna historia.

Ta biala oczywiscie bardzo ladna - zreszta biala moim zdaniem jest zaraz za kolorem niebieskim :)

Natomiast w tej cenie to bym sie chyba zaczal zastanawiac nad A6 / q5 :)

Wiesz co, są dwie opcje. Albo coś tańszego za gotówkę, albo droższe na leasing w firmę. 

Ta a4 póki co pasuje nam chyba pod każdym względem. Mógłby to być tfsi bo sentyment po 1.8t do turbo benzyn pozostał. Ale trudno. Niestety nie mamy już dużo czasu i nie bardzo mamy aktualnie możliwość jeździć po Polsce i oglądać. A chcemy coś "pewnego" i z małym przebiegiem. Słowo pewne w cudzysłowy bo mam nadzieję, że w Audi select plus, rzadko zdarzają się wały :)

Co do A6, myślałem o tym modelu. Ale w sumie póki co nie potrzebujemy większego auta. No i mimo wszystko, w tej kasie ciężko będzie znaleźć quattro i przebiegiem poniżej 100k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, cysiek18 napisał(a):

Wiesz co, są dwie opcje. Albo coś tańszego za gotówkę, albo droższe na leasing w firmę. 

Ta a4 póki co pasuje nam chyba pod każdym względem. Mógłby to być tfsi bo sentyment po 1.8t do turbo benzyn pozostał. Ale trudno. Niestety nie mamy już dużo czasu i nie bardzo mamy aktualnie możliwość jeździć po Polsce i oglądać. A chcemy coś "pewnego" i z małym przebiegiem. Słowo pewne w cudzysłowy bo mam nadzieję, że w Audi select plus, rzadko zdarzają się wały :)

Co do A6, myślałem o tym modelu. Ale w sumie póki co nie potrzebujemy większego auta. No i mimo wszystko, w tej kasie ciężko będzie znaleźć quattro i przebiegiem poniżej 100k

no tak masz racje, calkowicie Cie rozumiem. Ogolnie jest bardzo ladna, rozumiem tez zmeczenie jezdzeniem - ja ogolnie raczej stwierdzilem ze nie warto raczej jezdzic dalej niz 100km - potem szkoda czasu itp. 

Natomiast jeszcze moge podpowiedziec w takim ukladzie allroad - glownie jezeli zalezy Wam na wygodzie wsiadania i wysiadania ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, cysiek18 napisał(a):

Co do A6, myślałem o tym modelu. Ale w sumie póki co nie potrzebujemy większego auta

Dodatkowo A6 C7 to jakby nie było już starsze auto z poczatkiem produkcji w 2011 r.

B9 też nie jest nowe ale już platforma MLBevo i jest nieco świeższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Dodatkowo A6 C7 to jakby nie było już starsze auto z poczatkiem produkcji w 2011 r.

B9 też nie jest nowe ale już platforma MLBevo i jest nieco świeższe.

tak, A6 C7 wogole nie powinno byc brane pod uwage. Myslalem ze za 150k byc moze C8, ale ciekawa bardzo opcja to Q5 w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Koalakm napisał(a):

Myslalem ze za 150k byc moze C8, ale ciekawa bardzo opcja to Q5 w tej cenie.

Oj C8 z dobrym wyposażeniem i niskim przebiegiem to już dużo drożej.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ten moze warto zobaczyc:

 

WWW.OTOMOTO.PL

Audi A4 Allroad, Szary, Diesel, 190 KM, 1 968 cm3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...