Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Ogólne problemy z silnikiem


PLZ!

Rekomendowane odpowiedzi

Co do lamp poliftowych to trzeba rezać błotniki ale o tym było dokładnie wystarczy :szukaj:

Co do pasata PD100KM i Twojego Afn to popatrz też na moment obrotowy i pamiętaj że to nim się przyspiesza :)

Miałem takiego pasata i powiem że kolegi afn jechał lepiej, wymieniłem go na obecne audi i...... To dopiero frajda :)

Koledzy dobrze radzą niech ktoś Ci zorbi logi dynamiczne, a statyczne zorbisz u każdego majstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam.

Tak, o lampach już czytałem, dlatego napisałem, że na razie ten temat odsuwamy. Dużo z tym roboty i można uszkodzić auto, jeśli robi się nieuważnie i nieumiejętnie.

A te logi chyba będę musiał naprawdę zrobić. Ale będę miał na to czas dopiero za miesiąc. Trzeba przeboleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam.

Tak, o lampach już czytałem, dlatego napisałem, że na razie ten temat odsuwamy. Dużo z tym roboty i można uszkodzić auto, jeśli robi się nieuważnie i nieumiejętnie.

A te logi chyba będę musiał naprawdę zrobić. Ale będę miał na to czas dopiero za miesiąc. Trzeba przeboleć.

no właśnie bo powiem ci szczerze ze takiego paska 101 km to audi wciąga nosem jak chce ,masa mniejsza i moc wieksza, moment ten sam wiec parametry wskazują zwycięzce ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Passat leciał jak nienormalny, a Audi jest zamulone

wczoraj pod lekkie wzniesienie na czwórce przy między 3 a 4 tys. obrotów jechałem ok. 115 km/h i wskazówka prędkościomierza nie wykazywała chęci dalszego ruchu w prawą stronę ehhh :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup kabelek 60 pln vag com sciągnij z neta i zrób logi to ci sie cos podpowie co autku dolega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak. Dostałem już namiary od jednego Forumowicza na człowieka, który mieszka niedaleko mnie i zna się na rzeczy. Zrobię logi i pokażę Wam na forum co tam piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...