Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awaria systemu parkowania


Gapinski
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Gapinski,

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz możesz..pomagaj.wasze pokolenie szybciej przyswaja wszelkie nowinki motoryzacyjne obecne pojazdy to przede wszystkim prawidłowa diagnoza ...i komputer..mechanicznie jestem w stanie coś nie coś zrobić ..ale komputer to nie moja bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Gapinski napisał(a):

Możesz możesz..pomagaj.wasze pokolenie szybciej przyswaja wszelkie nowinki motoryzacyjne obecne pojazdy to przede wszystkim prawidłowa diagnoza ...i komputer..mechanicznie jestem w stanie coś nie coś zrobić ..ale komputer to nie moja bajka.

No tak jest, bez narzędzia diagnostycznego w obecnych pojazdach ciężko zdiagnozować usterkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie padły mi głośniki średnio wysoko tonowy w tylnych drzwiach najpierw był jeden teraz mam informacje że też drugi powiedz mi jakie tam siedzą i jakimi można je zastapić bez przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz wymieniać głośniki sprawdź czy oby na pewno to głośniki padły. Może tylko przewody do nich znajdujące się w przelotce między koroserią a drzwiani pękły.

Zastąpić musisz oryginalnymi takimi jakie były. Musisz rozebrać i sprawdzić co masz zamontowane. Były 3 różne systemy. Pasywny, aktywny ASS oraz Bang & Olufsen. W auto-scanie widzę, że nie masz zewnętrznego wzmacniacza więc na 100% nie masz B&O. Pasywnego raczej też nie masz, więc przypuszczam, że masz ASS (Audi Sound System) i takich musisz szukać. Na głośnikach będzie naklejka z numerem części.

Jeżeli się nie mylę, to ASS i system pasywny miały takie same głośniki czyli średnio- i niskotonowy to nr części 8K0035411 (nie pomyl się z nr części  8K0035411A bo to są głośniki B&O) wysokotonowy to nr części 4F0035399A.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Między drzwiami a karoserią. Naprościej sprawdzić głośnik. Wypiąć wtyczkę i podać na niego sygnał z innego źródła audio. Jak zagra to wiadomo, że problem leży po stronie wiązki. Jak nie zagra to problem leży po stronie głośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...