Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olej do silnika 2.0 177 km CGLC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raczej 5w30 dla tych roczników i nie jeździć w trybie LL, nowsze konstrukcje 0w30

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, RALF76 napisał(a):

raczej 5w30 dla tych roczników i nie jeździć w trybie LL, nowsze konstrukcje 0w30

To jaką marke oleju polecisz?

Taki też może być?

 

https://allegro.pl/oferta/ravenol-hls-5w30-229-51-bmw-ll04-gm-dexos2-5l-13774964011

Edytowane przez driwer78

Opublikowano
17 minut temu, driwer78 napisał(a):

To jaką marke oleju polecisz?

Lotos Aurum 

Mobil 1 ESP

Opublikowano
6 godzin temu, driwer78 napisał(a):

Taki też może być?

musi mieć normę 504/507 ten co podałeś jej nie spełnia

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, RALF76 napisał(a):

musi mieć normę 504/507 ten co podałeś jej nie spełnia

Ten jest ok? Czy lepiej szukać Castrola albo Elf?

Edytowane przez driwer78

Opublikowano

ma norme 504/507 i klasce C3 więc OK - castrola  osobiście bym odpuścił, jest także Motul x-clean+ 5w30 klasy c3

Hugo też dwa poleca

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za porady spróbuję tym razem zalać tym ravenolem

Opublikowano
Teraz, driwer78 napisał(a):

Dzięki za porady spróbuję tym razem zalać tym ravenolem

czemu tym razem? zmieniasz z jakiego? coś się dzieje w silniku?

Opublikowano
Godzinę temu, driwer78 napisał(a):

Dzięki za porady spróbuję tym razem zalać tym ravenolem

Jak $ nie grają dla Ciebie roli i chcesz Ravenol to VMP 5W30 zalej.

Osobiście wlewam do 3,0 TDI Total Quartz Ineo LL 5W30, bdb stosunek ceny do jakości.

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, RALF76 napisał(a):

czemu tym razem? zmieniasz z jakiego? coś się dzieje w silniku?

Zmieniam olej bo już pora, a auto kupiłem dopiero.  Z silnikiem wszystko ok.

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, pelonek1 napisał(a):

Jak $ nie grają dla Ciebie roli i chcesz Ravenol to VMP 5W30 zalej.

Osobiście wlewam do 3,0 TDI Total Quartz Ineo LL 5W30, bdb stosunek ceny do jakości.

Czemu VMP?

Opublikowano
10 minut temu, driwer78 napisał(a):

Czemu VMP?

Pełen syntetyk.

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, pelonek1 napisał(a):

Pełen syntetyk.

Przecież ten smp też jest syntetyk

Opublikowano
58 minut temu, driwer78 napisał(a):

Przecież ten smp też jest syntetyk

Ale nie pełen syntetyk :wink:

Tak na szybko to porównaj opakowania i zobaczysz różnicę, że smp to syntetyk a vmp to pełen syntetyk.

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, pelonek1 napisał(a):

Ale nie pełen syntetyk :wink:

Tak na szybko to porównaj opakowania i zobaczysz różnicę, że smp to syntetyk a vmp to pełen syntetyk.

Ok. Dzięki. Kupię Vmp

Opublikowano
W dniu 28.08.2023 o 19:42, pelonek1 napisał(a):

Ale nie pełen syntetyk :wink:

Tak na szybko to porównaj opakowania i zobaczysz różnicę, że smp to syntetyk a vmp to pełen syntetyk.

jesli chodzi o ravenol 0w30 to VSW jest PAO?

Opublikowano
27 minut temu, RALF76 napisał(a):

jesli chodzi o ravenol 0w30 to VSW jest PAO?

Tak

WWW.RAVENOL.PL

Opis produktu: RAVENOL VSW SAE 0W-30 to oparty na PAO (polialfaolefiny) w pełni...

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeszcze mam jedno pytanie ile oleju wchodzi do tego silnika?

Opublikowano

do cglc max na wskażniku to około 4.8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.