Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana licznika B6 USA


Vexart
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Banan,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie posiadam licznik według vag o nr 8E0 920 950L. Audi z USA koniec 2002r, Czy da się założyć licznik Europejski? Obecnie zegary w milach i małym druczkiem w km, no i czerwony fis w ciepłe dni mało co widać. Mam możliwość zakupienia w dobrej cenie 8E0920930S z kolorowym fisem 2003rok czy taki by pasował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

 

tu masz rozpiskę jaki potrzebujesz , 930K jest idealny do Ciebie ale 930S też będzie śmigał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Banan napisał(a):

 

tu masz rozpiskę jaki potrzebujesz , 930K jest idealny do Ciebie ale 930S też będzie śmigał 

Tak widziałem to tylko jest tam napisane :

Liczniki angielskie mają nr-y 950 czerwone i 980 kolorowe (nie są zamieszczone w tabelce i nie przekładają się na EU - jakby ktoś chciał informacje TO proszę link do szpeca  )

to według tego zrozumiałem że nie da się przełożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będzie wymienny to super właśnie zakupiłem. Teraz pytanie czy po prostu demontuje stary zakładam nowy trzeba zakodować i będzie działać. Czy zwykłym vagiem i tanim kablem uda mi się to zakodować tak by było dobrze? Czy raczej trzeba do kogoś podjechać?

Rozumiem że trzeba zmienić przebieg, immo, i kodowanie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Banan napisał(a):

wkładasz EU i zapominasz 

Ale nie trzeba nic totalnie zmieniać? przebieg będzie taki jaki był? immo też nie bedzie robiło problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie immo i przebieg trzeba dopasować , możesz samemu kombinować - jest opis na forum 

 

jak nie to mogę wysyłkowo ogarnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Banan napisał(a):

no nie immo i przebieg trzeba dopasować , możesz samemu kombinować - jest opis na forum 

 

jak nie to mogę wysyłkowo ogarnąć 

A odblokowywanie pełnego fisu co daje? Jakieś dodatkowe możliwości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgląd w spalanie, czas jazdy, w B7 chyba nawet można zmienić język wyświetlanych komunikatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spalanie i czas jazdy miałem w czerwonym fisie. i co 2 godziny w trasie migał. Ale te spalanie niezbyt przydatne bo odbiega od rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli już miałeś pełen fis tylko nie w kolorze. Co do spalania, zależy od licznika, mnie bardzo dobrze spalanie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w nowym liczniku może nie być pełnego fisu i trzeba będzie ewentualnie odblokować? Dzisiaj kurier przywiezie licznik i zastanawiam się czy samemu to robić czy do kogoś zajechać. Tylko nie wiem kto w lubelskim takie rzeczy robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...