Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana licznika B6 USA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie posiadam licznik według vag o nr 8E0 920 950L. Audi z USA koniec 2002r, Czy da się założyć licznik Europejski? Obecnie zegary w milach i małym druczkiem w km, no i czerwony fis w ciepłe dni mało co widać. Mam możliwość zakupienia w dobrej cenie 8E0920930S z kolorowym fisem 2003rok czy taki by pasował?

Rozwiązane przez Banan

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano
  • Rozwiązanie

 

tu masz rozpiskę jaki potrzebujesz , 930K jest idealny do Ciebie ale 930S też będzie śmigał 

Opublikowano

Tak będzie wymienny z twoim numerem .

 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Banan napisał(a):

 

tu masz rozpiskę jaki potrzebujesz , 930K jest idealny do Ciebie ale 930S też będzie śmigał 

Tak widziałem to tylko jest tam napisane :

Liczniki angielskie mają nr-y 950 czerwone i 980 kolorowe (nie są zamieszczone w tabelce i nie przekładają się na EU - jakby ktoś chciał informacje TO proszę link do szpeca  )

to według tego zrozumiałem że nie da się przełożyć.

Opublikowano

wkładasz EU i zapominasz 

Opublikowano
  • Autor

To jak będzie wymienny to super właśnie zakupiłem. Teraz pytanie czy po prostu demontuje stary zakładam nowy trzeba zakodować i będzie działać. Czy zwykłym vagiem i tanim kablem uda mi się to zakodować tak by było dobrze? Czy raczej trzeba do kogoś podjechać?

Rozumiem że trzeba zmienić przebieg, immo, i kodowanie tak?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Banan napisał(a):

wkładasz EU i zapominasz 

Ale nie trzeba nic totalnie zmieniać? przebieg będzie taki jaki był? immo też nie bedzie robiło problemów?

Opublikowano

no nie immo i przebieg trzeba dopasować , możesz samemu kombinować - jest opis na forum 

 

jak nie to mogę wysyłkowo ogarnąć 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Banan napisał(a):

no nie immo i przebieg trzeba dopasować , możesz samemu kombinować - jest opis na forum 

 

jak nie to mogę wysyłkowo ogarnąć 

A odblokowywanie pełnego fisu co daje? Jakieś dodatkowe możliwości? 

Opublikowano

Podgląd w spalanie, czas jazdy, w B7 chyba nawet można zmienić język wyświetlanych komunikatów.

Opublikowano
  • Autor

A to spalanie i czas jazdy miałem w czerwonym fisie. i co 2 godziny w trasie migał. Ale te spalanie niezbyt przydatne bo odbiega od rzeczywistości.

Opublikowano

Czyli już miałeś pełen fis tylko nie w kolorze. Co do spalania, zależy od licznika, mnie bardzo dobrze spalanie pokazuje.

Opublikowano
  • Autor

To w nowym liczniku może nie być pełnego fisu i trzeba będzie ewentualnie odblokować? Dzisiaj kurier przywiezie licznik i zastanawiam się czy samemu to robić czy do kogoś zajechać. Tylko nie wiem kto w lubelskim takie rzeczy robi. 

Opublikowano

Jak nowy mamę opisie fullfis to będzie miał fullfis.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.