Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio


lokomode

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co sądzicie o takim radiu? będą jakieś problemy w połączeniu z multifunkcją ? Jeśli macie jakieś lepsze w tej cenie to podeślijcie. Zależy mi na dostępie do internetu/sklepu play, takie które nie będzie się zacinać, najlepiej takie by nie było problemu z podłączeniem bosa i wzmacniacza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez takich czarnych wizji :)

Fakt jest taki, że chińczyk chińczykowi nie równy i jednak warto szukać czegoś co ma dużo komentarzy, doposażałem kilka różnych samochodów w radia na andrucie i z reguły były to stacje dedykowane pod dany model, w nich z reguły jest dekoder can i kierownica działa od razu. W przypadku licznika niektóre nie wyświetlają na nim kompletnie nic - wręcz wyłączają go całkowicie inne np. moje pokazuje poziom głośności i w przypadku słuchania płyt z CD/MP3/SD numer tracku. W przypadku bose trzeba będzie dorzeźbić aktywator :)

Ps. Coraz nowsze i niestety droższe radia na androidzie grają coraz lepiej ostatnio rzeźbiłem w kia dedykowane radio fakt za około 1500 zł i grało lepiej od ori baaa śmiem twierdzić, że gra lepiej od mojego wiekowego andruta 😅

 

 

Ps. Kup bezpośrednio na alliexpes... kupisz taniej i najprawdopodobniej z wysyłką z UE a kurierem dojdzie w 3-4 dni. 

Ps. 2 to co załączyłeś to jest dedykowane do wszystkich 😂 szukaj czegoś bardziej dedykowanego 😅

 Poczytaj opinię popatrz na zdjęcia kupujących coby potem się nie wkuw***ać aż tak bardzo, że wujowo leży :)

 

Edytowane przez lewiatan1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie po podłączeniu radia jeste problem bo widzę że nie mam komunikacji z can z licznika , i kamerka nie wbij się automatycznie , wiesz może  @lewiatan1989 jak to ogarnac ? W b7 mialem 3 kostki i wszystko działało  tutaj w b6 mam dwie i system pasywny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Misieqq7 napisał(a):

Witam u mnie po podłączeniu radia jeste problem bo widzę że nie mam komunikacji z can z licznika , i kamerka nie wbij się automatycznie , wiesz może  @lewiatan1989 jak to ogarnac ? W b7 mialem 3 kostki i wszystko działało  tutaj w b6 mam dwie i system pasywny 

 

No to jak w kostce nie ma can to trzeba pociągnąć :)

 

 

 

Nowe radio ma dekoder can/emulator can?

Jeżeli ma to wtedy ruszy MF i coś tam pojawi się na fis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w innym temacie ale powtórzę tu.  Mam Xtrons dedykowany do a4b7 4GB ram i 64GB na pliki, Android w wersji 10. Działają wszystkie przyciski na kierownicy. Bałem się przy zakupie (kupiłem używane) że będą problemy z głośnikami etc. Nic z tych rzeczy. Podłączone do oryginalnej kostki z auta, antena tak samo, przejściówka wymagana tylko do GPS-a. Na podłączyłem załączony GPS (potem jednak kupiłem przejściówkę do ori) i mikrofon (bez niego było mnie słychać ale słabo bo radio korzystało z wbudowanego mikrofonu). Działają wszystkie głośniki.

Can wbudowany już w radio. Po wejściu w Ustawienia => Car => Factory settings jest zakładka z wyborem Canbusa i jest ich tam wiele do wyboru, w tym kilka audi ale też jakieś inne "cuda". Czy wszystkie działają? Nie wiem.

Fabrycznie miałem BNS 5.0 i zmieniarkę oraz brak BOSE. Na Fisie wyświetla mi częstotliwość radia, czas MP-3 w trybie "music"...i chyba tyle (nie przeszkadza mi to).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Morrales napisał(a):

Pisałem już w innym temacie ale powtórzę tu.  Mam Xtrons dedykowany do a4b7 4GB ram i 64GB na pliki, Android w wersji 10. Działają wszystkie przyciski na kierownicy. Bałem się przy zakupie (kupiłem używane) że będą problemy z głośnikami etc. Nic z tych rzeczy. Podłączone do oryginalnej kostki z auta, antena tak samo, przejściówka wymagana tylko do GPS-a. Na podłączyłem załączony GPS (potem jednak kupiłem przejściówkę do ori) i mikrofon (bez niego było mnie słychać ale słabo bo radio korzystało z wbudowanego mikrofonu). Działają wszystkie głośniki.

Can wbudowany już w radio. Po wejściu w Ustawienia => Car => Factory settings jest zakładka z wyborem Canbusa i jest ich tam wiele do wyboru, w tym kilka audi ale też jakieś inne "cuda". Czy wszystkie działają? Nie wiem.

Fabrycznie miałem BNS 5.0 i zmieniarkę oraz brak BOSE. Na Fisie wyświetla mi częstotliwość radia, czas MP-3 w trybie "music"...i chyba tyle (nie przeszkadza mi to).

Pozdrawiam

W b7 miałem identycznie,  a tutaj nie mam canow, podłączyłem je z licznika I dalej nic , adaptacje zrobiłem.  W ustawieniach mam a3 i innej opcji nie ma z audi do wyboru,  czekam na kostkę żeby podłączyć na stałe,   jak nie będzie działać to z kostki niebieskiej pin 22 pociągnę  i będzie się włączać po kluczyku,  kamerę podłącze do przewodu back , podświetlenie  mi działa  , także będzie to jakoś śmigać bez can, multi nie mam więc nic nie stracę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...