Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słaby akumulator


RAfał bbbb

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam słaby akumulator w mojej audi a4b6 1.8t 190k       60 ah        i średnio się znam na temacie wiec ktoś mi doradzi jaki model/mac kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sądzisz że masz słaby akumulator?

 

Do tego silnika:
Bosch S40 05/S50 05
Centra CB620/CA640

Jenox 062614

Varta D24/D15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem  słabo się znam na temacie ale znajomek mi powiedział  i coś tam po necie poczytałem ze 60 jest za słaba  powinno być co najmniej 62 ah i mam wrażenie  ze na strzała nie odpala i to o to najbardziej chodzi bo jakiś czas temu widziałem jak kolega co prawda ma diesel i inny silnik aku 74 jak dobrze pamiętam i lepiej odpalało mu to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 ah nic nie dadzą może masz juz słaby aku i zamiast np 720 EN zostało ze 300 kupisz nowy 60ah i bedzie git  ale na twoim miejscu jak koniecznie chciałbys zmienic to brałbym 72 ah ja mam 1.8t i mam 100ah ale mam webasto i wgl ful opcje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RAfał bbbb napisał(a):

tak jak mówiłem  słabo się znam na temacie ale znajomek mi powiedział  i coś tam po necie poczytałem ze 60 jest za słaba  powinno być co najmniej 62 ah i mam wrażenie  ze na strzała nie odpala i to o to najbardziej chodzi bo jakiś czas temu widziałem jak kolega co prawda ma diesel i inny silnik aku 74 jak dobrze pamiętam i lepiej odpalało mu to

To co podajesz to pojemność aku i niewiele ma to wspólnego czy samochód odpala lepiej czy słabiej. Diesle zazwyczaj maja większe akumulatory, z większym prądem..., podobnie jak samochody z większa ilością "bajerów".

Edytowane przez tass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...