Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana zegarów


dawido23
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez A4b6quattro,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pacjent a4 b6 tdi z 2002 roku. Moje zegary to 8e0920900g czerwony fis. Kupiłem zegary z kolorowym fisem  8e0920930t. Po podłączeniu tych nowych na wyświetlaczu kilometrów jest def error, nie działa prędkościomierz, włączają się kierunkowskazy, fis niedziala. Dodam że mam wyłączony imobilajzer w sterowniku silnika. Da radę coś z tym zrobić by to działało? Czy zegary są uszkodzone poprostu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Twój licznik stary z końcówka  E80 920 900 G  jast zamienny z numerem E80 920 930J lub JX. Ten  co podłączyłeś  jest od roku modelowego 2003

luknij poniżej temat⤵️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie dość że kupiłem już uwalone zegary to jeszcze nie takie ? 😅 I jeszcze jedno pytanie, jeśli kupię już odpowiednie , mając wyłączone immo w sterownika silnika, to bedzie to działać odrazu czy coś jeszcze trzeba zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Kodowanie i zmiana adaptacji. Wszystko jest napisane  w podwieszonym u góry temacie.

Ok. To te zwrócę sprzedawcy skoro uszkodzone, szukam odpowiednich i będę działał. Dzieki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniałem licznik na kolor kilka mc temu ,za licznik 250zł za wyciagniecie  pinu i w granie wsio w nowe zegary, plus zakodowanie nowych trzech transponderów do kluczy b7 dałem 220zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, A4b6quattro napisał(a):

Ja zmieniałem licznik na kolor kilka mc temu ,za licznik 250zł za wyciagniecie  pinu i w granie wsio w nowe zegary, plus zakodowanie nowych trzech transponderów do kluczy b7 dałem 220zł

A mnie zastanawia co jeśli mam immo wyłączone? Bo na tych nowych normalnie mi odpala i jeździ. . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzeba immo ogarnać w liczniku bo beda awaryjne migać i klimatronik nie działa

 

Zegary z 2003 też możesz śmiało wrzucić i powinny działać , ale jak def error to zegary śmietnik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Banan napisał(a):

I tak trzeba immo ogarnać w liczniku bo beda awaryjne migać i klimatronik nie działa

 

Zegary z 2003 też możesz śmiało wrzucić i powinny działać , ale jak def error to zegary śmietnik 

No ten def error był odrazu po podłączeniu czyli były uwalone już ?  Bo sprzedawca twierdzi jak w screnie poniżej .

Screenshot_2023-10-15-15-33-03-595_com.facebook.orca.jpg

Edytowane przez dawido23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie SAFE na licznikach od 2003 roku to znaczy ze immo nie zgrane 

 

Def error to blad sumy kontrolnej w eepromie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem odpowiednik moich zegarów czyli  8e0920930jx ale RB8 . A ja mam RB4 8e0920900g. Będą pasowały? 

received_1391718071409249.jpeg

IMG_20231013_124625.jpg

Edytowane przez dawido23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...