Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Gdzie są zapisywane bledy w VAG'u ?


miko34

Rekomendowane odpowiedzi

witam , zaczynam wlasnie swoja zabawe z wagiem dzis zczytalem bledy kliknolem na zakladke kopiuj ale za diabla teraz niemoge znalezc tego w kompie gdzie to sie zapisalo pomozcie gdzie szukac tego czegos co niby sie mialo zapisac dodam ze jeszcze kliknolem na drukuj choc nie mialem drukarki ale zrobilem kopiuj do pliku plik nazwalem bledy i odnalazlem go w foldeze vag ale niewiem jak i czym ten folder otwozyc uzylem notatnika ale byly jakies napisy po marsjansku chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co zapiszesz podczas testów znajduje się w folderze vag com.......w program files jeżeli go tam zainstalowałeś...Te zapisane pliki konvertujesz przy pomocy programu CSVConv.exe (mozesz nawet sciagnac z internetu) i pózniej postępuj z instrukcjią z tego linaka.............http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

.....tam jest wszystko.....!!:):)Sam się z tego uczyłem jeszcze 3 dni temu:)

Powodzenia i Cierpliwośći!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zczytalem bledy kliknolem na zakladke kopiuj ale za diabla teraz niemoge znalezc tego w kompie gdzie to sie zapisalo

do clipboard'a (schowka), w innym programie (notepad) klikasz wklej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , programik znalazlem do konwertowania w katalogu vag program files csv conv.exe ale nadal niewiem w krorym katalogu powinny byc zapisane zczytane bledy mam takie katalogi debug,logs, labels,scaling, dopiero teraz zauwazylem w tytule pytam gdzie sa zapisywane logi sorki chodzi mi o bledy bo domyslam sie ze logi beda zapisywane w tym katalogu o nazwie logs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie widzisz co napisałem u góry ? Temat sam może poprawic, żeby innych w błąd nie wprowadzać.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to trzeba bardziej po chłopsku wytłumaczyć. Klikając kopiuj, błędy są kopiowane do schowka nie są nigdzie zapisywane, żeby je zapisać trzeba otworzyć program w stylu notatnik lub word i użyć funkcji wklej a następnie zapisać dokument. To samo co napisał pre-pl tylko pełnym zdaniem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nadal niewiem w krorym katalogu...

a taki przycisk na klawiaturze "PrtSc" (printScreen), po naciśnięciu gdzie zapisuje????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naciśnięciu print Screen też musisz otworzyć jakiś program typu Paint i wkleić. :good:

:> ja to wiem, a kolega miko34? może też już wie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chlopaki no dobra breche juz mieliscie z poczatkujacego print screen umie zrobic jakby co z reszta gorzej , jesli te bledy byly zapisane do schowka bo ponoc tylko tam sie zapisuja to jesli tego nieprzenioslem odrazu do pliku i niezapisalem a wylączylem kompa to zapewne je stracilem jesli sie myle prosze o poprawe no ale tego niewiedzialem trudno dziki wam jestem juz swiadom dzieki chlopaki jutro od nowa zczytywanie bo nic nie kasowalem w aucie :hi: jeszcze pytanko odnosnie logow z nimi jest ta sama historja czy logi zapisuja sie w jakims katalogu vag-a no i panowie bez brechy prosze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jesli tego nieprzenioslem odrazu do pliku i niezapisalem a wylączylem kompa to zapewne je stracilem

zgadza się, już po nich

logi zapisują się w katalogu 'Logs' - tak jak już pisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jaśniej ten folder Logs jest w miejscu gdzie zainstalowałeś Vag-com. Miejsce zapisania można ustawić tam gdzie chcesz jak wciśniesz logowanie w Vag-com otworzy się okienko które informuje gdzie będą zapisane logi a obok masz przycisk browse i tam możesz zmienić miejsce docelowe ale jak chcesz ja zawsze zapisuje na pulpit :good: I nikt się nie brecha z ciebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ariel, no to mi sie podoba jak ty opisujesz hehehe wlasnie tak trzeba do mnie zagadywac :) ciekaw jestem gdzie mieszkasz w uk jesli mozesz to napisz moze sie kiedys zmowimy na jakies piwko albo odezwij sie na gg9323170 ale to poza tematem problem mam jeszcze z tym programem vag 409 po zczytaniu bledow pierwszy blad jest opisany dwa kolejne jest tylko nr bledu i cos takiego jak to jest u was tak ma byc czy cos trzeba poprawic jesli poprawic to prosze o pomoc bo juz ze dwa razy instalowalem tego vaga jesli ktos by byl tak laskawy to poprosil bym o jakis zalacznik w PELNI sprawny :wink4: mikulscy [email protected] , a jak tu mozna wstawic dok tekstowy chcialem pokazac wam te nieszczesne bledy co zkopiowalem

VAG-COM Version: Release 409.1-US

Chassis Type: 7M - VW Sharan

Scan: 01,02,03,08,09,15,16,17,18,19,29,36,37,39,45,46,55,56

-------------------------------------------------------------------------------

Address 01: Engine

Controller: 028 906 021 HB

Component: 1,9l R4 EDC 00SG 1907

Coding: 00002

Shop #: WSC 00020

3 Faults Found:

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent

00519 - Shareware Version. To Decode all DTCs

28-10 - Please Register/Activate - Intermittent

01262 - Shareware Version. To Decode all DTCs

31-10 - Please Register/Activate - Intermittent

Readiness: N/A

-------------------------------------------------------------------------------

Address 03: ABS Brakes

Controller: 1J0 907 379 G

Component: ABS 20 IE CAN 0001

Coding: 12812

Shop #: WSC 00020

No fault code found.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...