Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Głuche uderzenia spod samochodu


vahoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Piszę w dziale "zawieszenie",ale to tylko przypuszczenia określające miejsce mojego problemu. Otóż w trakcie jazdy słyszę pod samochodem takie jakby głuche uderzenia,które na 100% nie pochodzą od kamieni.Nie dzieje się to często,ale jest niepokojące i denerwujące.Raz czuć było aż takie szarpnięcie (wibracje) na podłokietniku.Miał ktoś podobny przypadek?Czy przyczyną może być odkształcający się element pod wpływem ciepła z układu wydechowego?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)Mam jeszcze jedno pytanie. Byłem wczoraj na badaniu zawieszenia i nie stwierdzili żadnych luzów,ani uszkodzeń.Czy jest to takie uszkodzenie,którego nie wychwyci się podczas oględzin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem tez dochodzą mnie stuki i nic nie stwierdziłem ani na szarpaku anie na podnośniku i też stuka coś :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pewnego czasu slysze u Mnie jakies stuki podczas powolnego mocniejszego skrecania, co to moze byc.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem tez dochodzą mnie stuki i nic nie stwierdziłem ani na szarpaku anie na podnośniku i też stuka coś :wallbash:

Bo bez rozebrania zawieszenia nic nie zobaczysz... wszystko jest mocno skrecone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

od pewnego czasu slysze u Mnie jakies stuki podczas powolnego mocniejszego skrecania, co to moze byc.. ?

Skoro stuka przy mocnym skręcaniu to może przegub, sprawdz

czy czsem nie pękła mażeta (gumowa osłona) na jednym z przegubów.

A przy jeździe na wprost też słychać stuki ?

__________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy pukanie przy jezdzie na wprost, w B5, tak jakby zawias nie nadazal za kolem, na czestych, krotkich neirownosciach tez bedzie spowodowane wybitym bananem, wahaczem? amorki raczej okej bo jadac po duzych dziurach, gdzie skok amortyzatora jest duzy jest cichutko. Poza tym auto nie plywa i nie buja autkiem. Pukanie jest ciche, ledwo slyszalne jednak przenosi sie moim zdaniem na bude poniewaz we wnetrzu odzywaja sie od czasu do czasu plastiki czego kiedys nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...