Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieraczki w A4 B6 zatrzymują się na różnych wysokościach


benkarf

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam problem z moim a4 b6 otóż wycieraczki zatrzymują się na różnych wysokościach czasami ładnie na wysokości podszybia a czasem z 10 cm nawet do 20 cm, wymieniłem mechanizm wycieraczek wraz z silniczkiem używany sprawny i dalej ta sama akcja wycieraczki zatrzymują się różnie. Jeszcze zauważyłem pewną sprawę że czym bardziej szyba jest mokra zatrzymują się na innych wysokościach a jak szyba jest sucha zatrzymują się prawidłowo jeśli pióra zdejmę silniczek działa  non stop zastanawiam się czy to nie wina piór wygląda jak by docisk był słaby może miał ktoś podobny problem? Mam nadzieję że mechanizmu nie będę musiał demontować co uszczelnienie komputera graniczy się z cudem bez uszczelki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień pióra, koszt niewielki a nowe pióra zawsze poprawią widoczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pióra nie objawiają się tym że mechanizm zatrzymuje się kiedy tylko mu się podoba. Albo nowy mechanizm też kicha, albo sterowanie już pada. W B6 chyba MCE steruje wycieraczkami lub jest jakiś przekaźnik na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem pióra chu dało zauważyłem że dociski są słabe w ramionach ale to myślę nie jest problem podłącze w weekend kompa może coś wywali. Z tego co pamiętam nie ma już przekaźnika w b6 a cały mechanizm jest sterowany przez moduł elektryczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was rozbierał silniczek wycieraczek słyszałem że trzeba dogiac blaszki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...