Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aktualizacja MIB w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie nic się nie dzieje. Wszystko śmiga jak wcześniej. Nie wiem na co mam zwrócić uwagę wiec zabrałem się za inne mody :) Czasami musi pomyśleć dłużej aby się połączyć z Carplay ale po za tym to nie widzę jakiś większych wad. 

Edytowane przez RaV22K

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 10.03.2025 o 22:34, RaV22K napisał(a):

No właśnie nic się nie dzieje. Wszystko śmiga jak wcześniej. Nie wiem na co mam zwrócić uwagę wiec zabrałem się za inne mody :) Czasami musi pomyśleć dłużej aby się połączyć z Carplay ale po za tym to nie widzę jakiś większych wad. 

A co tam można jeszcze zmodyfikować?

Opublikowano
14 godzin temu, Deniro napisał(a):

https://mega.nz/file/ko82CYjb#qcWxmoJxlHaFN9PC7I4ODsGH8VeRRYm4zBoXhHWzMP8

 

Najnowsza aktualizacja P4364  podobno zawiera wiele poprawek , nie testowałęm osobiscie 

O dzięki! szukałem tego :)

 

tylko sam boje się spróbować, więc poczekam na ochotników.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Postawiłem dziś ten system. Jeszcze nie miałem czasu jeździć autem więc nic nie powiem na jego temat. Jak coś zaobserwuje to dam znać ?

Opublikowano
  • Autor

Znaczek LTE jest?

Opublikowano
W dniu 28.03.2025 o 17:46, mcemsi napisał(a):

Znaczek LTE jest?

 

IMG_6719.jpeg

IMG_6684.jpeg

Opublikowano
  • Autor

A co to za ikona?

 

 

MMI.jpg

Opublikowano
W dniu 30.03.2025 o 18:28, mcemsi napisał(a):

A co to za ikona?

 

 

MMI.jpg

to CarPlay/android auto. 

Opublikowano

I wszystko śmiga ? bez problemowo. Fajna ta nowa ikona Carplay?

Opublikowano

Bym zaktualizował też ale jakoś ..raz już problemy miałem i strach jak chodzi haha

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, Burzaa napisał(a):

to CarPlay/android auto.

 

W miejsce nawigacji? A nawigacja więc teraz gdzie?

Opublikowano

Przecież te kafelki można samemu zmieniać jak się podoba. Przytrzymać i przeciągnąć, ja z navi nie korzystam więc jej nie mam. Jak się połączy z CarPlay to ta ikona się zmienia na inną. Problemów z softem narazie nie za obserwowałem. 

Opublikowano

Czy plik aktualizacji jest uniwerslany i będzie pasował na wszystkie MIH3? Pytam bo się zastanawiam nad aktualizacją A3. Czy ktoś mógłby również wyjaśnić co oznacza aktualizacja dodatkowych modułów oprócz samego MMI? Widziałem, że ktoś wspominał coś o tym ale nic więcej nie znalazłem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 28.03.2025 o 11:52, RaV22K napisał(a):

Postawiłem dziś ten system. Jeszcze nie miałem czasu jeździć autem więc nic nie powiem na jego temat. Jak coś zaobserwuje to dam znać ?

i jak po dwóch tygodniach? jakieś zauważalne różnice? 

Opublikowano

Nie widzę jakiś większych różnic. System tak samo jak wcześniej raz na jakiś czas nie może połączyć się z CarPlay i prosi aby to zrobić ręcznie po za tym nie widzę innych wad :). Może ktoś za to podpowie czy można wgrać jakieś nowe mapy do systemu samemu. 

Opublikowano
  • Autor

Mapy do MIB3 są też na mibsolution.one

Opublikowano

Po update do tej 4364 mam następujące problemy.

Brak ikonki LTE

Nie działa engineering mode przez naduszenie dwoma palcami w prawy górny ekran.

Klawiatura ekranowa nie jest dostępna.

 

Przywróciłem ustawienia fabryczne, nic nie pomogło.

Teraz nie mogę się zarejestrować jako główny użytkownik, uniemożliwia mi brak klawiatury ekranowej.

 

Może jest jakiś inny sposób aby uruchomić engineering mode.

Zna ktoś jakiś sposób aby to naprawić?

Opublikowano

Na śląsku ogarne i wgram najnowsza wersje P4390

Opublikowano

Deniro, ja z Szczecina, także troche daleko

Edytowane przez Aux54

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.