Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 2.0 TFSI 331km 461Nm MgMotorsport Exhaust Black 20”


kA5pi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem  🙋🏼‍♂️ 

„Przesiadam” się na to forum z a5klub.pl , niektórzy mogą kojarzyć samochód 🫠

Na wstępie parę fotek zrobionych po nałożeniu ceramiki, od tego czasu z wyglądu doszły przednia i boczne dokładki Maxton co widoczne na ostatnich zdjęciach, na bieżąco będę aktualizował temat jak coś znowu będę dłubał albo tfu tfu pojawi się jakiś problem ;)

IMG_5560.jpeg

IMG_5559.jpeg

IMG_5558.jpeg

IMG_5557.jpeg

IMG_5556.jpeg

IMG_5278.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Such a beautiful automobile ,  if this car was mine i would put chrome rings in front and that would be that ,  countless happy kilometers with it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dechroming was the first thing I did with this car 😀😀

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się, chyba kojarzę te felgi ;) Wzór sam w sobie, dla mnie numer 1. :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

No kupiłem od takiego pewnego ex moderatora z forum A5  co się przesiadł do Lexusa 😂

Edytowane przez kA5pi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w garażu zobaczyłem, że skądś olej mi kapie, jednak od góry nie było nic widać.

od dołu mechanik stwierdził, że cieknie z podstawy filtra oleju, uszczelka najpewniej puściła, no to cyk zamówienie w aso, odbieram, zawożę. Rozbierają alternator itd co tam trzeba i się okazuje, że jak montowali mi obudowę rozrządu, która przeciekała w sierpniu to nie wykręcili podstawy filtra tylko na siłę wepchnęli to przez co wygięli ją.. jak już było rozebrane to wymieniona została uszczelka na nową, obudowa naprostowana ile się dało a reszta uszczelniona.

na razie pozostaje jeździć, obserwować czy nie ma wycieków kolejnych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2024 o 16:13, kA5pi napisał(a):

Ostatnio w garażu zobaczyłem, że skądś olej mi kapie, jednak od góry nie było nic widać.

od dołu mechanik stwierdził, że cieknie z podstawy filtra oleju, uszczelka najpewniej puściła, no to cyk zamówienie w aso, odbieram, zawożę. Rozbierają alternator itd co tam trzeba i się okazuje, że jak montowali mi obudowę rozrządu, która przeciekała w sierpniu to nie wykręcili podstawy filtra tylko na siłę wepchnęli to przez co wygięli ją.. jak już było rozebrane to wymieniona została uszczelka na nową, obudowa naprostowana ile się dało a reszta uszczelniona.

na razie pozostaje jeździć, obserwować czy nie ma wycieków kolejnych..

Profesjonalnie wykonana usługa, polegająca na wciśnięciu obudowy z "buta" :lol1: w przeznaczone miejsce. Po co rozbierać sąsiadujące elementy i ułatwiać sobie pracę, nigdy nie wiadomo jak to się zachowa później :decayed: A tak poważnie, to dobrze że się nic więcej nie stało, po tych partaczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to ten znany youtuber zrobił.. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kA5pi napisał(a):

I to ten znany youtuber zrobił.. ;)

Jakoś mnie to nie dziwi, tylko na filmach te naprawy wyglądają tak super idealnie.

Edytowane przez liquid8p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kA5pi napisał(a):

I to ten znany youtuber zrobił.. ;)

To powiedz mi, dlaczego z tym nie pojechałeś do niego w ramach reklamacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kontakt z nim jest bardzo, ale to bardzo ciężki.

telefon rzadko kiedy odbiera, tak samo z odpisywaniem na SMS-y, no chyba że jesteś przed rozliczeniem z nim to  wtedy zawsze odbiera czy odpisuje. Na miejscu też nie zawsze można go zastać.

dwa czy trzy razy byłem na poprawkach w ramach „gwarancji” bo ciągle coś było nie tak.

a co do obudowy to jest słowo przeciwko słowu bo uważa, że oni wszystko zgodnie ze sztuką robili a ja wiem, że nikt od tamtego czasu tam nie zaglądał więc któż by inny mógł to zrobić..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że chodzi o Chrisa? Ciekawe rzeczy opisujesz bo firma to nie on, z tego co wiem to ma ludzi od odbierania telefonów, a konkretnie to jego brata, no chyba że konkretnie z nim chciałeś mieć kontakt, to w tedy nie dziwię sie, że było ciężko go dostać. W policję moralności się tu bawić nie będę ale ciekawe czy masz jakieś dowody, które by poparły to co piszesz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem o jakiego Chrisa chodzi akurat.

 

a druga sprawa, miałbym sobie sam psuć samochód po to, żeby zwalić na kogoś partaninę? Bo nie bardzo rozumiem 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To który to znany jutuber? 

45 minut temu, kA5pi napisał(a):

a druga sprawa, miałbym sobie sam psuć samochód po to, żeby zwalić na kogoś partaninę? Bo nie bardzo rozumiem 

Bardzo dużo osób tak robi, dlatego nie ufa się dzisiaj nikomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio

 

mi by nie przyszło nawet do głowy psuć sobie auto, żeby na kogoś coś zrzucić. Jeśli tobie coś takiego do głowy przychodzi to spoko 😅

Edytowane przez kA5pi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem wczoraj tylne dokładki razem z flapsami aby wizualnie trochę obniżyć samochód z tył, jako, że do Sportback bez s line nie było nic to zaryzykowałem i wziąłem te do coupé sline i mimo wszystko pasują ;)

 

IMG_5972.jpeg

IMG_5973.jpeg

IMG_5974.jpeg

IMG_5975.jpeg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...