Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schemat instalacji do radia w A4 B6


Don Rafaello

Rekomendowane odpowiedzi

siemaneczko. Pacjent audi a4b6, poprzedni właściciel był debilem bo cokolwiek działało normalnie musiał spier... Wiec do rzeczy, wcześniej wspomniany debił uwalił kostki do radia i tak to połączył że przy dodaniu głośności na 3/4 zaczyna się dymić xD... Wiec potrafi mi ktoś rozpisać które kable od czego? 

IMG_20240330_175900.jpg

IMG_20240330_175943.jpg

IMG_20240330_175950.jpg

IMG_20240330_175958.jpg

IMG_20240330_180317.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to przywrócić do oryginału, musisz wyposażyć się z kombinerki do zarabiania pinów, oraz same piny, w tym pomoże chociażby @Muskel1 bo chyba już na pamięć zna numery tych pinów 😅

 

Co do wiązki to możesz skorzystać chociażby z tego poradnika :

 

 

W pierwszym poście masz opis i kolory kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie zakupić gotowe kostki iso i podłączyć je zgodnie ze schematem odpowiednim do posiadanego wyposażenia audio (system pasywny, aktywny lub Bose).

 

https://allegro.pl/oferta/wtyk-kostka-iso-gniazdo-radia-z-kablami-13421202418

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinerki do zarabiania pinów mam bo chce to zrobić raz a porządnie a nie kleić taśmą izolacyjną. Kostkę też mam tylko że u mnie wychodzą 3 wiązki.

1. To na pewno zasilanie 3(piny)

2. Głośniki

3. Za ch.ja nie wiem 😅 

Dlatego potrzebna mi rozpiska bo jest jeszcze jakiś moduł wrzucony z tą instalacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności musisz, tak jak już wyżej pisałem, zidentyfikować jaki masz system audio, pasywny, aktywny czy Bose, gdyż każdy z tych  wymienionych ma inną instalację Jak już będziesz wiedział jaki masz system, będziesz musiał załatwić sobie odpowiedni do tego schemat instalacji i po nim dociekać, który przewód za co odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według wszystkiego mam aktywny układ. Nie umiem znaleźć schematu tej jednej wiązki (ta z lewej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...