Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Które opony na lato - DUNLOP vs BRIDGESTONE ?


fastest

Rekomendowane odpowiedzi

jakich rajdach, wiesz co to jest MPWR? buahaha, trzyma sie jak przyklejona, przyjedz to ci pokaze jak sie trzyma, chyba mam je gdzies w garazu jeszcze, nie gubi zadnej trakcji, ty wiesz co to trakcja? przy ostrym hamowaniu sie ABS nie wlaczyl ahahaha, jak u ciebie wyglada ostre hamowanie to ja nawet nie chce pytac, przeczysz prawom fizyki nie mowiac tu juz o tym ze chwalisz slaba opone......... nie mowie tu o przemieszczaniu z punktu A do B, zalosny jestes i probujesz na sile wmowic ze czarne jest biale.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rób syfu chłopakowi w temacie. siedz w tej wsi zwanej łomżą i tam se upalaj te swoje bydłowozy. tutaj jest temat o oponach i ja wyraziłem swoją opinie na temat DUNLOP SPORT MAXX. dla mnie jest świetna, dla Ciebie nie. nie przekonuj mnie bo to nie miejsce na to. koniec tej głupiej gadki :stop:

warnwarn.gifza zachowanie nie zgodne z regulaminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahhaha, widac komu słoma z butow wylazla, pewnie dziadek przeprowazdajac sie z wioski zapomnial rodzicow kultury nauczyc i tobie tez tak zostało, niestety chlop ze wsi wyjdzie, wies z chlopa nigdy!! to po pierwsze. Po drugie pisze sie Łomża a po trzecie pokazales wlasnie jakie masz pojecie o oponach i ich trzymaniu sie nawierzchni, jezeli tobie przy ostrym hamowaniu nie wlacza sie ABS to moze zajzyj do niego bo to nie bedzie na bank zasluga opon a ABS'u. Odnosnie syfu w temacie to jedyny jaki tu zauwazylem syf to jestes ty! Jestes zwykly cham i prostak co wlasnie pokazales! Live zabrakloby ci odwagi do ublizania i zapewne plakalbys i przepraszal jak male dziecko a jezeli jest inaczej i chcesz to udowodnic to poprostu wyslij mi dane na pw a ja jak bede w Stolicy to sie odezwe pajacyku w aucie taty.

warnwarn.gifza zachwanie nie zgodne z regulaminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% popieram kolege Kosiniaka którego znam osobiście :)

Barte85 zacznijmy od tego że Łomża to nie wieś owiele przyjemniejsze miasto niż Wawa i inne ,,super" miasta, mieszkam od urodzenia w Wawie i Łomża to owiele przyjemniejsze miasto to raz a dwa to Łomża to dość spore miasto wejdź sobie google.pl i sprawdź od jakiej liczby mieszkańców nazywa się miejscowość wsią a od jakiej miastem wtedy będziesz wiedział że Łomża to nie wieś :)

I nie poniżaj auta Kosiniaka bo raczej z Twojego auta zrobił by przeciąg już nie mówiąc o spotkaniu fizycznym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% popieram kolege Kosiniaka którego znam osobiście :)

Barte85 zacznijmy od tego że Łomża to nie wieś owiele przyjemniejsze miasto niż Wawa i inne ,,super" miasta, mieszkam od urodzenia w Wawie i Łomża to owiele przyjemniejsze miasto to raz a dwa to Łomża to dość spore miasto wejdź sobie google.pl i sprawdź od jakiej liczby mieszkańców nazywa się miejscowość wsią a od jakiej miastem wtedy będziesz wiedział że Łomża to nie wieś :)

I nie poniżaj auta Kosiniaka bo raczej z Twojego auta zrobił by przeciąg już nie mówiąc o spotkaniu fizycznym :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko świadczy o Twojej płytkości ,,warszawiaku"

Tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze bedzie male OT, ale napisze moje ostatnie spostrzezenie - odnosnie okreslania poziomu generowanego halasu przez dana opone.

Kupilem nowe opony i zalozylem na felge 17" x 7,5" ET45. Wogole ich nie slyszalem podczas jazdy... dokupilem felgi 17" x 8" ET35 i zalozylem na nie te same opony ( po tygodniu uzytkowania ). Teraz je slychac :gwizdanie: Dlatego wydaje mi sie, ze porownywanie dwoch opon pod wzgledem poziomu generowanego halasu nie ma wiekszego sensu bo zalezy to od zbyt wielu czynnikow

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... właśnie dlatego czasem mi wstyd za naszą Warszawkę ;( niestety w tej chwili to największa wieś w PL.... :confused4:

Dobrze, że rozmowa wróciła na odpowiednie tory bo naprawdę nie spodziewałem się tego co tu zobaczyłem. Panowie to nie onet a wy przecież nie jesteście dziećmi neostrady.

Wracając do Sport Maxx'ów: teraz jeżdżę na tym badziewiu :thumbdown: i zdecydowanie już jej nie kupię! głośna tak że przy 160 to już prawie myśli nie słychać! (nowe są jeszcze ok, ale mówię jak ubędzie tylko trochę bieżnika). Zakręty na mokrym? zapomnij! chyba, że lubisz ganiać bokiem. Nie wspomnę o szybszym wjechaniu w kałużę! aquaplaning wspaniały jak po lodzie! co do ruszania to się nie wypowiem przy Q u mnie jakoś dają radę. Hamowanie na suchym jest ok, na mokrym już gorzej. Ogólnie hałas i zachowanie na mokrym :thumbdown: i nie zużywają się aż tak strasznie szybko.

Następny wybór Pzero Rosso (polecany przez zaprzyjaźniony serwis oponiarski).

Podsumowując do normalnej codziennej jazdy są ok jeśli nie przeszkadza Ci hałas. Jeśli masz więcej mocy i jeździsz dynamicznie to poszukaj czegoś innego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o jakimś zacięciu rajdowym nie mam co marzyć :( , ale jeśli chodzi o oponki to wybrałem Bridgeston'a Turanza Er 300 195/65/15. W głównej mierze przeważyła cena 205 za sztuke w normalnym sklepie (taniej niż na allegro). Narazie moge powiedzieć, że bardzo dobrze trzyma się na mokrej nawierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...