Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe ECU w A4 B5 1.8T ANB 150KM


OneTap71

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 B5 1.8t ANB 2000r.

Na początku warto zaznaczyć - jestem totalnym laikiem więc jeśli macie jakoś podpowiedzieć to prosiłbym w słowach które zrozumiem. Dostałem ten samochód jako kolejny w hierarchii w rodzinie i chciałbym zacząć zabawę z motoryzacją i zwiększyć moc w moim audi ale nie wiem co i jak, dlatego mam kilka pytań. Nawet zwiększenie do 180KM na ten moment mnie zadowoli.
1. Czy mogę po prostu kupić nowe ECU np. to, włożyć i gotowe? Jeśli tak to czy np. stockowe komponenty to wytrzymają.

2. Jeśli opcja wyżej nie wchodzi w grę, to jak najniższymi kosztami można zwiększyć moc. Naczytałem się o jakichś boxach i czipach ale nie wiem co po kupieniu takiego czipa(jeśli w ogóle to działa) i wsadzeniu w gniazdo robić dalej(o ile cokolwiek trzeba).

Nie interesuje mnie oddanie auta do jakiegoś speca i zapłacenie mu ~1000-1500zł.
Dzięki z góry za wszystkie porady.

Edytowane przez OneTap71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OneTap71 napisał(a):

Nie interesuje mnie oddanie auta do jakiegoś speca i zapłacenie mu ~1000-1500zł.

To inaczej tego nie zrobisz. Zacznij w ogóle od diagnostyki czy masz sprawne auto, a na wszystkie twoje pytania są juz dawno odpowiedzi. Jest cos takiego jak opcja szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, OneTap71 napisał(a):

Nie interesuje mnie oddanie auta do jakiegoś speca i zapłacenie mu ~1000-1500zł.

Są dwie opcję:

1. Posiadasz wiedzę i sprzęt włącznie z hamownią aby samemu zrobić, wgrać program i zweryfikować na hamowni.

2. Płacisz za usługę wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2024 o 16:34, OneTap71 napisał(a):

Nie interesuje mnie oddanie auta do jakiegoś speca i zapłacenie mu ~1000-1500zł.

W takim razie sam zostań takim specem. Jedynie kilka tysięcy na sprzęt i kilka lat nauki i już jesteś gość i nie tylko sam sobie zrobisz fure ale możesz też kasować od klientów 1000-1500 za taką usługę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...