Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa paliwa w A4 B6 1.8T


Radziu1920

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie temat. Zdechła mi pompa paliwa siedzi zamiennik mirella czy jakoś tak wiem poszedłem po kosztach . Teraz moje pytanie brzmi. Dalej lecieć w zamiennik czy wstawiać oryginał? Koszt spory.. Czy może zmienić tylko sam wkład pompy jeśli już to czy ktoś może polecić jakiś wkład godny uwagi oryginał 6-7 stówek znów koszt. Silnik 1.8t 150 km ośka   Z góry dzięki dziękuję za wszelkie informację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skv za 100zl. 2 lata wytrzyma i znowu kolejna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem VDO  z allegro za 600zł, ale nie polecam, bo nadal wyje, bardziej przy przekręceniu zapłonu Szkoda kasy na taką. Filtry oryginalne poszły i nadal to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj na próbę bez filtra czy też będzie wyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Langista napisał(a):

Daj na próbę bez filtra czy też będzie wyć.

No dość ciekawe rozwiązanie. Spróbuje tak zrobić, jak będę miał ją na podnośniku, ale myślisz, że trafiły by się dwa felerne filtry w ASO? Tak samo pompa wspomy, co bym nie robił, tak dalej wyje. Wąż zmieniłem na drugi używany oryginalny, pompa po regeneracji, inny używany serwotronik, płyny oryginalne z ASO, później ATF'y szły i nadal d*pa...

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filtrami jest mega loteria teraz, dlatego ja mimo rekomendacji wielu tutaj, nie mam zamiaru płacić 200 zł za ori filtr paliwa, na który i tak nie przyjmą reklamacji w razie felernej sztuki. Masz starą pompę i możliwość podpięcia pod nią 12V to zobacz jak wodę potrafi przepompować i czy wyje przy tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . A więc tak problem rozwiązany wstawiony nowy kosz z pompą. Działa tylko głośno bzyczy😅😅 taka pompa?? Ale jest inny problem . Przy wcześniejszej pompie próbowałem to naprawić ale ni c**ja nie szło.Mianowicie wskazówka paliwa chodziła w inną przeciwna stronę wymieniałem pływaki cały czas to samo. Dziś założyłem nowy kosz całość pokazuje zasięg 220km auto zdechło wcześniej na stacji mówię tankuje odrazu. Wlałem do pełna wskazówka na zero zasięg zero ale nie pokazuje rezerwy na wyświetlaczu. Ktoś coś bo nie chce mi się wierzyć że to ten pier..  pływak dziękuję za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał(a):

Z filtrami jest mega loteria teraz, dlatego ja mimo rekomendacji wielu tutaj, nie mam zamiaru płacić 200 zł za ori filtr paliwa, na który i tak nie przyjmą reklamacji w razie felernej sztuki. Masz starą pompę i możliwość podpięcia pod nią 12V to zobacz jak wodę potrafi przepompować i czy wyje przy tym.

Tak mam, w sumie masz rację, mogę wszystko na krótko zrobić. Ciekaw jestem testów, już 4 raz zaglądam do baku... Też to był ostatni ori filtr, szkoda kasy.

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2024 o 13:05, Radziu1920 napisał(a):

Witam . A więc tak problem rozwiązany wstawiony nowy kosz z pompą. Działa tylko głośno bzyczy😅😅 taka pompa?? Ale jest inny problem . Przy wcześniejszej pompie próbowałem to naprawić ale ni c**ja nie szło.Mianowicie wskazówka paliwa chodziła w inną przeciwna stronę wymieniałem pływaki cały czas to samo. Dziś założyłem nowy kosz całość pokazuje zasięg 220km auto zdechło wcześniej na stacji mówię tankuje odrazu. Wlałem do pełna wskazówka na zero zasięg zero ale nie pokazuje rezerwy na wyświetlaczu. Ktoś coś bo nie chce mi się wierzyć że to ten pier..  pływak dziękuję za info

Źle podłączony pływak, trzeba zamienić kable i będzie dobrze pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mogło by być to rozwiązaniem ale podłączałem stary kosz i również pokazywało na odwrót. Po łuku podłączeniach starego nowego kosza na nowym w końcu pokazało full. Więc stąd przypuszczenie że winna jest kostka podłączana do kosza fakt trochę pocharatana  przyjdzie w tygodniu koszt nie wielki Dam znać co i jak. Dodam tylko że z pełnego baku na wskaźniki zrobiła się rezerwa po przejechaniu 30 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...