Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki prezent dla chrześniaka ?


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich! mam problem nie wiem co kupić chrześniakowi na komunie :mysli:

może ktoś z was ma jakiś pomysł

A4 dostanie na 18-stke :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich! mam problem nie wiem co kupić chrześniakowi na komunie :mysli:

może ktoś z was ma jakiś pomysł

A4 dostanie na 18-stke :>

rower zegarek kłada paltoka zależy jak głęboką kieszeń masz i jak bardzo chrześniaka lubisz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w empiku chyba jest ps3 z biblia i bialymi wstazkami :decayed:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 21:55_________________________________________________ale jak dla mnie bierz x360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w empiku chyba jest ps3 z biblia i bialymi wstazkami :decayed:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 21:55_________________________________________________ale jak dla mnie bierz x360

a rzeczywiście... to PS był... normalnie żenada...

a od siebie dodam że może rzeczywiście PS2 nie byłoby złym pomysłem... albo rower... kwestia podejścia rodziców...

a jaka gotówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony to dobre rozwiązanie (koperta) a z drugiej... jednak to dziecko... pieniądze dla maluchów nie mają znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: no w sumie racja... dzieciaki teraz szybko dorastają i wiedzą wokół czego świat się kręci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z chrześniakiem i powiedział ze rower tam od kogoś dostanie i inne jakieś pierdoły a marzy się mu jakaś fajna konsola i do tego faiera z pedałami oraz jakaś broń palna :mysli:

więc teraz mam pytanie do was co jest lepsze PlayStation czy Xbox

bo ja nie wiem za bardzo co będzie lepsze( nie mam czasu) a moja córka ma 16 lat wiec też mi za dużo nie doradzi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piracko jest chyba tylko XBox... a to raczej ważne... no chyba że nie będzie problemów (finansowych) z kupowaniem oryginałów

ale wiatrówka też niegłupi pomysł...

hmmm.... a może cyfrówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piracko jest chyba tylko XBox... a to raczej ważne... no chyba że nie będzie problemów (finansowych) z kupowaniem oryginałów

ale wiatrówka też niegłupi pomysł...

hmmm.... a może cyfrówka?

dokładnie,na PS3 niema piratów i na 99.9% nie będzie,bierz xboxa.

PS.5dych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox lub PS3 pod warunkiem ze ma dobry TV :cool1:. Ja proponuje PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox lub PS3 pod warunkiem ze ma dobry TV :cool1:. Ja proponuje PSP.

tv ma plazmę więc proponujesz mi PSP myślisz że się najlepiej sprawdzi :mysli:

to jutro muszę się wybrać na zakupy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma plazme, to rzeczywiscie wiekszy wybor (xbox, PS3). Ale PSP jest chyba fajniejsze dla dzieciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chce konsolę i ma odpowiedni tv, to ja bym brał xBoxa, PSP jest fajne w trasie. Jeżeli lubi fotografię, to może jakąś lustrzankę cyfrową?

Podpytaj kto mu kupuje rower, dojdź do tej osoby, i jeżeli ma zamiar kupić mu "makrokesza" za 400zł z Tesco, to dołóż się i kupcie razem może coś porządnego.

Wybór i możliwości wiele, jeżeli chcesz na to przeznaczyć większą sumę pieniędzy to tym bardziej. Możliwe też jest, że rodzice mu ograniczą dostęp do tych gadżetów (np. do aparatu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chce konsolę i ma odpowiedni tv, to ja bym brał xBoxa, PSP jest fajne w trasie. Jeżeli lubi fotografię, to może jakąś lustrzankę cyfrową?

Podpytaj kto mu kupuje rower, dojdź do tej osoby, i jeżeli ma zamiar kupić mu "makrokesza" za 400zł z Tesco, to dołóż się i kupcie razem może coś porządnego.

Wybór i możliwości wiele, jeżeli chcesz na to przeznaczyć większą sumę pieniędzy to tym bardziej. Możliwe też jest, że rodzice mu ograniczą dostęp do tych gadżetów (np. do aparatu).

dzwoniłem do niego i rower kupują dziadkowie (cała czwórka) i on sobie już wybrał a mi powiedział że chciałby jakąś fajną konsole i do niej kierownice z biegami i pedałami i tera muszę się na coś zdecydować i nie wiem co mu sprawi lepszą frajdę :mysli: wybór padł PlayStation czy Xbox :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale PSP jest chyba fajniejsze dla dzieciaka.

dokładnie, siostrzeniec ma i normalnie nic innego go tak nie wciąga jak psp :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj PS3 jesli z finansami nie jest zle bo wiadomo gry oryginalne :decayed: ale za to jaka moc tych gier :evil: Kup zestaw np PS3 z zestawem gier czy z pilotem są, z kierownica może też znajdziesz :kox: Polecam grę GRID :gwizdanie: A jeśli nie ma funduszy na oryginalne gry, bądź by nie było to xbox 360 :tongue4: PSP też jest fajne ale wiadomo z takim dzieciak moze latac po miescie i mogą mu gwizdnąć :gwizdanie: Ostatecznie kup Wii :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...