Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Coś szumi przy ok 1600-2000 obr.


piotreki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegos czasu jak przyspieszam powoli to slysze jakby szum, jakby cos bulgotalo lub delikatnie syczalo troszke ( ciezko jest opisac ten dziwny dzwiek ) przy ok 1600 obr/min az do ok2000-2100 potem jakby ustaje ( nie wiem czy juz silnik glosniej chodzi i tego nie slysze )

Dzieje sie to przy powolnym przyspieszaniu przy szybkim nic takiego nie ma

Auto odpala normalnie, nie kopci, oleje, filtry, rozrzad, pompa wody, plyny wymienione, spalanie w normie, przyspiesza normalnie, nie szarpie

Na kompie 0 bledow

Wtryski?? Turbo? :embarrassed:

Z gory dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to samo .gdy zmieniam bieg np 2 na 3 i powoli przyśpieszam to słychać takie buczenie.występuje to między 1700 1900 obrotów.Jak dojdzie do ok 2100 buczenie ustępuje.Pytałem sie koleżki mechanika i powiedział że to może być osłona pod silnikiem .To znaczy gdy dodaje sie gazu powoli osłona od silnika wpada w rezonans i wydaje taki dziwny dzwięk.U mnie z samochodem tez wszystko jest ok ale Mnie też to wkurza i w ten weekend wjade na kanał i zobacze jak ta osłona jest zamocowana.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od jakiegos czasu jak przyspieszam powoli to slysze jakby szum, jakby cos bulgotalo lub delikatnie syczalo troszke ( ciezko jest opisac ten dziwny dzwiek ) przy ok 1600 obr/min az do ok2000-2100 potem jakby ustaje ( nie wiem czy juz silnik glosniej chodzi i tego nie slysze )

Dzieje sie to przy powolnym przyspieszaniu przy szybkim nic takiego nie ma

Hmmm piotreki postaraj się bardziej sprecyzować Twoje objawy, bo ciężko jest określić co to jest... Możliwości jest mnóstwo.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz napinacz wałka wielorowkowego.U mnie były takie same objawy i to wlaśnie było przyczyną :przebiegly:

Chyba paska wieloklinowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz napinacz wałka wielorowkowego.U mnie były takie same objawy i to wlaśnie było przyczyną :przebiegly:

Chyba paska wieloklinowego...

wieloklinowego lub wielorowkowego, to to samo :cool1:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 13:22_________________________________________________przyczyna dzwiekow moze byc rowniez uszkodzona plecionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...