Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nawigacja google maps

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam MMI 3G+ i jak połączy się telefon z radiem przez BT to nie ma komunikatów z nawigacji google maps są dopiero po przestawieniu ma multimedia telefon ale wtedy nie gra radio.

Wie ktoś jak to ustawić aby grało radio i były komunikaty z nawigacji z telefonu?

Opublikowano

Za stara jednostka na takie działanie. Odtwarzanie strumieniiwe masz tam tylko na media.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Za stara jednostka na takie działanie. Odtwarzanie strumieniiwe masz tam tylko na media.

Dzięki za info. Czy w takim razie Mógł byś polecić dobry moduł  android auto/ carplay?

Opublikowano

 

Opublikowano

Weź w ogóle daj sobie spokój z modułami typu android auto i tak dalej. To zamula. Działa z opóźnieniem.. Kup jednostkę na androidzie. Tylko z dobrymi parametrami. Ja zamówiłem z fabryki z Chin. Jestem tak zadowolony że nie wyobrażam sobie mieć cokolwiek innego. Jest taki ogrom modyfikacji że jak lubisz gadżety. To przeprowadzisz się do auta.. ?

Opublikowano

Nie każdy lubi wieśniaczyć swoje auto, niektórzy lubią pozostać przy oryginale.

Opublikowano
15 godzin temu, Langista napisał(a):

Nie każdy lubi wieśniaczyć swoje auto, niektórzy lubią pozostać przy oryginale.

dobre hehe

Opublikowano
  • Autor

Znajomy ma takiego chinola z alledrogo https://allegro.pl/oferta/android-radio-fm-rds-dab-opcja-wifi-4g-gps-nawi-mp3-mp4-usb-audi-a5-a4-16082931584 niby dobre parametry ale zmula, dźwięk z tego jak z jamnika z lat 90 o ile grafika radia z andkiem jest ok to już po przełączeniu na radio samochodowe to jakaś masakra.

 

 

Opublikowano

Do tego paskudnie wygląda:decayed:

Opublikowano

Z chinolami jest także to że ma takiego ( z wyglądu ) nie znaczy nic.

Druga sprawa jest taka że pytanie jaki wiek/generacja auta.

Do starszych na ogół jest cała rzesza generycznych wytworów .

Można kupić z 8 mioma rdzeniami 128 ramu jak ktoś chce grać w gry w aucie 

 

Do b9 jest opcja niemal idealna , wymiana ekranu na taki z androidem . Cała reszta wzmacniacz MIB zostaje oryginał.

Wygląd jest identyczny z nowymi radiami po lifcie włączając w to menu , jedyna różnica na plus to jest Android.

 

Jak dla mnie same zalety ,brak blokad i niesamowity kompfort.

Nie kumam więc ideologii wieśniackej :kox:

 

Jeżeli idziemy po taniości to wiadomo że szału nie będzie . 

I trzeba sobie to przekalkulować czy warto .

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.