Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.8 Quattro by Szczepson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, SzczepSon napisał(a):

Odebrałem, trochę opłukałem po mechaniku. Dziś zjadę na garaż ustawie sobie wysokość bo jeszcze troche koza. Małe foto, jak to na chwilę obecną wygląda

20240808_054217.jpg

Kurcze, mimo tylu lat te b5 wciąż wyglądają ładnie. 

Opublikowano
  • Autor

I jeżdżą nienajgorzej. Ale po poprzednim aucie, to teraz chyba swap na 2.7bit potrzebny...

Opublikowano
W dniu 3.08.2024 o 08:47, SzczepSon napisał(a):

670zl sztuka Zamienniki SKV

 

A żeby było śmiesznie przy tym całym zamieszaniu idzie do mnie jeszcze jeden komplet, tylko robiony na zamówienie z grubszej blachy. Jak przyjdzie to pójdzie w ocynk, proszek i na półeczkę.

Hej. Gdzie zamawiałeś te mocowania z grubszej blachy? 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, RS4 B5 V8T -OVERKILL- napisał(a):

Hej. Gdzie zamawiałeś te mocowania z grubszej blachy? 

Na olx ziomek robi jakieś customy. Te moje to jednak oryginały wypiaskowqne i dospawana drugą blacha w miejscu styku z budą.

 

Tyle zachodu z tym było, że już nie pamiętam co wzialem

Opublikowano
  • Autor

Na szybkości fotka cyknięta jak ona wygląda na dzień dzisiejszy. Jeszcze długa droga, ale powoli zaczyna to wyglądać...

20240809_142033.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały update, nic się na razie nie dzieje oprócz tego, że docisk stwierdził że klęknie w dzień wyjazdu do Zakopanego... 

Okazało się że jest u mnie jednomas 240mm.

 

W międzyczasie przyciemnione lampy. Machnę kiedyś zdjęcie w normalnym świetle bo wydają się beton.

20240831_100427.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie, przyznaję się bez bicia. Byłem pewien, że wyrosłem z głupich rzeczy. Ale przyznaję się. Zwieśniaczyłem auto i mi się to podoba...

 

PS. Spokojnie, jest na guzik, można to wyłączyć i jeździć jak człowiek. To tylko na spoty.

20240925_060413.jpg

Opublikowano

W zimę powiesz, że to lampy grzewcze które rozmnażają lód w trakcie jazdy ?

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, Langista napisał(a):

W zimę powiesz, że to lampy grzewcze które rozmnażają lód w trakcie jazdy ?

Do zimy pewnie nie dotrwa. Będę robił za pług śnieżny to pozrywam.

Opublikowano

Pamiętaj, że każdy miewa dziwne pomysły ??

 

image0.jpg.f45e50190e4dc4ff64c3f7226b37f8a7.jpg

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, DaveLove napisał(a):

Pamiętaj, że każdy miewa dziwne pomysły ??

 

image0.jpg.f45e50190e4dc4ff64c3f7226b37f8a7.jpg

Oo chciałem takie kiedyś w b8 robic.

Opublikowano
  • Autor

Pokrzepiające. Dziękuję.

 

Jest zrobione na guzik. Drugi pod obrysy US będzie.

 

Każdy pyta, czy to nitro

20240926_172452.jpg

Opublikowano

JPRDLE...........?

Opublikowano

O ile te ledy pod autem to ogólnie bez tragedii bo wyłączysz, ale chłopie cos ty zrobił w kokpicie... masz tyle fajnych fabrycznych przycisków(z B5 i nie tylko), można to zaadoptować to zamontowałeś przyciski jak w ursusie z lat 70tych i to nieodwracalnie podziurawiłeś ten plastik. 

Opublikowano
Godzinę temu, Kowi87 napisał(a):

O ile te ledy pod autem to ogólnie bez tragedii bo wyłączysz, ale chłopie cos ty zrobił w kokpicie... masz tyle fajnych fabrycznych przycisków(z B5 i nie tylko), można to zaadoptować to zamontowałeś przyciski jak w ursusie z lat 70tych i to nieodwracalnie podziurawiłeś ten plastik. 

Zgadzam się w 100%. Zawsze można to ukryć w schowku czy podłokietniku.  ?

Edytowane przez Monti

Opublikowano
  • Autor

Mam 3 takie panele w tym kolorze i opcję załatwienia 2 kolejnych za piwo.

 

Bez przesady panowie. To i tak wyleci do zimy pewnie :D

Opublikowano

Nie ważne ile masz tych plastików, przecież można to sensowne zrobić raz i nic nie wyrzucać, a tak jak tu zrobione to i policjant zainteresuje przy kontroli jeszcze.

Ps. neony pod autem są znowu często spotykane na spotach/zlotach. 

 

Opublikowano
  • Autor

Każdy ma swoje zdanie, szanuję to. 

Gdy robię wszystko sam, a robię pierwszy raz to mimo wszystko testuje swoje możliwości na ile ładnie i na ile profesjonalnie będę umiał to zrobić. 

 

Więc żeby taki jeden wsiowy głupek z przyciskami z ursusa się nauczył robić coś ładnie, to kilka fantów z b5 musi zniszczyć po drodze. Zrobiłem z tego co miałem pod ręką. Inaczej bym jeździł ze zdemontowanym plastikiem i skrecałbym kabelki żeby zapalić neony.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 29.09.2024 o 18:14, SzczepSon napisał(a):

Mam 3 takie panele w tym kolorze i opcję załatwienia 2 kolejnych za piwo.

 

Bez przesady panowie. To i tak wyleci do zimy pewnie :D

Na 2 piwa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.