Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

obnizone zawieszenie czy nie ???fotka do wgladu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. zobacz w kodach auta czy nie ma na przykład 1BE

2. przyjrzeć się sprężynom....

mi się wydaje, że masz obniżona.

Opublikowano
  • Autor

po kodach wychodzi seryjne zawieszenie a sprezyna sie nie przygladalem jeszcze

[

Opublikowano

Obniżona na bank, i nawet na oko widac, że nie jest to 1BE (bo siedzi niżej).

Pozdrawiam!

Opublikowano

Raczej obniżona !

Opublikowano

Na pewno masz obniżoną. Mam swoją na takich samych felgach i takich samych oponkach i uwierz mi, że różnica jest dosyć spora.

Opublikowano

na pewno nie jest to standard

na pewno jest to gleba która nadaje uroku autku :cool:

Opublikowano

no niezle jest obnizona :rotfl:

Opublikowano

gleba jest ale nieduza :biggrin:

Opublikowano

posadzona niżej niż ori...

Opublikowano

obniżona - też tak mam u siebie. Sprężyny sprawdź czy między spiralami nie ma za mało miejsca, ale fakt faktem że wygląda dużo lepiej :)

Opublikowano

jest obnizona na bank u siebie mialem to samo..zmienilem na normalne nie dalo sie jezdzic wahacze lecialy moment..a te nasze drogi nie za bardzo sprzyjaja jezdzie na niskim zawiechu...plus tego to ze fajnie wyglada,,i dobrze sie trzyma drogi

Opublikowano

Niska zawiecha nie na nasze drogi...pomysl nad wiekszymi kolkami i bedziesz mial podobny efekt :wink:

Opublikowano

obniżona

Opublikowano
Niska zawiecha nie na nasze drogi...pomysl nad wiekszymi kolkami i bedziesz mial podobny efekt :wink:

Wieksze kółka nic nie dadzą tylko przekłamania licznika

Opublikowano
Wieksze kółka nic nie dadzą tylko przekłamania licznika

jesteś w błędzie :cool:

mam 19 i nic nie przekłamuje

Opublikowano
mam 19 i nic nie przekłamuje

Tak i masz też mniejszy profil opon, a kolega proponował większe kółka żeby więcej wypełniły wnęki

Opublikowano

spedyt, myślę iż powinien sam micek powiedzieć co miał na myśli bo tylko on to wie

ale jestem pewien że nie myślał on o dużych kołach z pełnowymiarową oponą :twisted:

Opublikowano
myślę iż powinien sam micek powiedzieć co miał na myśli bo tylko on to wie

Racja ale też tak można było zinterpretować jego wypowiedź :twisted:

Opublikowano
Niska zawiecha nie na nasze drogi...pomysl nad wiekszymi kolkami i bedziesz mial podobny efekt :wink:

efekt napewno nie bedzie takie sam, wsadzenie większych felg może przynieść neagtywny skutek - prześwit w nadkolach może się i zmniejszy ale ogólenie autko się podniesie jak wóz drabiniasty

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.