Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T3 Competition 2.0T Q Akebono 375/330 RS"20" Gwint ST

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 23.09.2024 o 16:23, NervaR napisał(a):

Wleciała powłoka co by się efekt utrzymał jak najdłużej ? W czwartek montaż ?

IMG_20240923_161817.thumb.jpg.966f965fd53502bb557168bcaed24a19.jpg

IMG_20240923_161741.thumb.jpg.1f15ba792b355ed3a25b9e4bd5b48493.jpg

IMG_20240923_161057.thumb.jpg.4df535cb1893681d2426fd65034a0ba2.jpg

Na pewno pomoże jednak nawet bez powłoki po kilku latach będą jak nowe. Moje po 3 latach… Zaznaczam że są nie myte ze 2 tygodnie?
IMG_0003.thumb.jpeg.e3b96d2fe42dbbb553d30c26fa8798e9.jpeg

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, MarioR34 napisał(a):

A beautiful car, countless happy kilometers with it. What is the color of brake calipers  , hot pink or?

Thank you.

1.png.aa18755546ce7ec797b52c934d770ad6.png

Opublikowano
  • Autor

Setup już na aucie ?

Czas posadzić tą kozę, ale to na przyszły sezon.

IMG_20240927_161915.thumb.jpg.0f613a905dfc571b584e3abe243938aa.jpgIMG_20240927_161837.thumb.jpg.01b362c6592056b553b7efce6578dccf.jpgIMG_20240927_161852.thumb.jpg.4720bf822e98c5685ddd85e09c51ec21.jpg

 

Podziękowania dla ALLMOTORS jak zawsze profi robota ?

 

IMG-20240926-WA0007.thumb.jpg.8a89dfb9938c5a3881040577369f8deb.jpgIMG-20240926-WA0004.thumb.jpg.1560f83fc6e5a095b0362f35ad8dba35.jpgIMG-20240926-WA0003.thumb.jpg.e4ba332d13bacb52bd7f22c2a1fcb509.jpg

 

Opublikowano

So this is a color  , i don't like red color but this red version is nice and it look good on your car

 

 

Opublikowano
18 godzin temu, MarioR34 napisał(a):

So this is a color  , i don't like red color but this red version is nice and it look good on your car

 

 

Check my fanpage ?

WWW.FACEBOOK.COM

Auto-Unia, Załuski, Warszawa, Poland. 276 likes · 1 talking about this. -Sprzedaż części eksploatacyjnych...

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Gotowy na sezon zimowy, udało się dorwać Continentale 19 w dobrej cenie ?

 

IMG_20241011_172746.thumb.jpg.a3cc38612abe5f1361bacaac3c4bf8c2.jpg

 

Wleciały ramki rejestracji Alti Giri

 

IMG_20241012_134303.thumb.jpg.cf51a0c96abfa5f12e6fc836dff1550d.jpgIMG_20241012_172610.thumb.jpg.6fed223b27cd446185a1936bbeaa4bae.jpgIMG_20241012_172553.thumb.jpg.15089b95198574181ceefd7566cdd9d3.jpg

 

I lekko odświeżona komora silnika

 

IMG_20241012_161610.thumb.jpg.b8f6ee500153c9ffa4ccdb22ff0c2cd3.jpg

 

Zabawy jak zawsze w profesjonalnym Garażu " DaroServisaro " @lewiatan1989  :)

 

IMG_20241012_162809.thumb.jpg.ea794efd4e35034af440a60ffacbe349.jpg

 

 

 

Edytowane przez NervaR

Opublikowano

Hahaha... A w garażu burdelo bumbum... 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

 

IMG_20241202_095235.thumb.jpg.50606f4f4a49f5f57f65a19f4c04cf8a.jpg

 

Serwis:

olej

filtr oleju

filtr powietrza

filtr kabinowy

 

Kabinowy siedział od nowości, jeszcze z Kalifornijskim syfem ?

 

IMG_20241202_110229.thumb.jpg.2eb38f43bac71742db2aa88cc6d399ac.jpg

 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Jako że pogoda dopisała to była okazja potrenować z Q :) Już innego napędu nie chce ?
 

 

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Update zdjęć w 1 poście.

 

 Był pomysł na sprzedaż...ale wytrzeźwiałem i zostaje, będzie modzone ?

 

I małe upamiętnienie Zlotu w Bukowinie ?

1.jpg.019d7a7e61c62e570b9cecf4036ecfd3.jpg

Edytowane przez NervaR

Opublikowano

Ten początek tego filmu robi robotę ?

 

?

Opublikowano
12 godzin temu, lewiatan1989 napisał(a):

Ten początek tego filmu robi robotę ?

 

?

E tam, podobno koniec najlepszy ???

Opublikowano

Bandziorek ?

Najwidoczniej alkohol Ci nie służy skoro takie dziwne pomysły do głowy przychodzą ?

Opublikowano
1 godzinę temu, BartoszSoldier napisał(a):

Bandziorek ?

Najwidoczniej alkohol Ci nie służy skoro takie dziwne pomysły do głowy przychodzą ?

Dobre ?

 

Na szczęście chłop szybko wytrzeźwiał.

Ale co tu sie dziwić wnętrze jeepa to taki nowszy polonez... zobaczył na własne oczy i już nie chce :)

Opublikowano

A już klikałem kup teraz.. No trudno ? To teraz czekamy na te kolejne mody?

Opublikowano
  • Autor

Chodzą mi po głowie takie felgi na lato:

Raffa Wheels RFS-02 "20"

 

2.png.124d85aea52ba03187e01773637f2c4c.png1.png.d0fe0ec4f4d9d9be1d3ed04974913739.png

 

Ewentualnie JR 11, 21, 36

 

 

 

 

 

Edytowane przez NervaR

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

 Troche elektroniki od majfrendów :

 

Rejestrator Ddpai Dual N5

IMG_20250414_193612.thumb.jpg.91898a2a8589e1b715653e6127b0cd4d.jpgIMG_20250414_193640.thumb.jpg.1679cd9d4e1b14d011331d8e8c34a3ea.jpg

 

Dedykowany monitor dotykowy 10 cali

 

IMG_20250501_091901.thumb.jpg.cdf4d20f614622210c58f438db316150.jpgMessenger_creation_4167489303529777.thumb.jpeg.d7c81d7ed21b247f2e1091cefbd3f728.jpegIMG_20250501_163007.thumb.jpg.de9bae6354b8b7607f40ac4d2d22ef3f.jpgIMG_20250501_211700.thumb.jpg.f632aba28028dee2325d7ccabf0659d8.jpg

 

 

 

 

Koło na sezon letni kupione ? 20 z RS

 

Messenger_creation_2CAD009B-60C0-444C-B6A8-EA1C04E137F0.jpeg.5e69427bdec64a24c7edff114e35c792.jpeg

 

 

 

 

Edytowane przez NervaR

Opublikowano

„Marian, tu się robi jakby luksusowo” ;) 

Na aucie pokaż te koło a nie w pudełku :D następna relacja będzie z nowym gwintem ;) 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, BartoszSoldier napisał(a):

„Marian, tu się robi jakby luksusowo” ;) 

Na aucie pokaż te koło a nie w pudełku :D następna relacja będzie z nowym gwintem ;) 

Bedzie niżej ?Wrzucam gwint AP ?

Opublikowano
11 godzin temu, NervaR napisał(a):

Bedzie niżej ?Wrzucam gwint AP ?

Słuszna decyzja, gratuluję :D 

Standardowo zaczyna się od wizualnych pierdół a kończy na swapie silnika :D 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.