Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[C5 2.8Q] by wacha ...


wacha

Rekomendowane odpowiedzi

świetnie wygląda.. ale te koła ...są bardzo ładne..ale do tej Audi nie pasują..wydają się strasznie małe..taki wzór to 20 cala.. albo zmień na felgi MAM 8 i będzie malina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście piękna Audica. Żadnego wieś - tuningu na niej nie widzę. Tak trzymaj, a samochód będzie się tylko podobał... Aż mi żal tego Golfika obok :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tylu tablica jest kwadratowa - to wersja USA :question:

To nie jest wersja USA , kupiony w salonie w Polsce , ale ja sobie przerobilem aby wie wyroznial z tlumu innych A6 .

Jesli chodzi o fele , to racja im wieksze tym lepsze , ale nie zapominajcie ze mieszkamy w Polsce :cry: i wole zrobic wieksza glebe na mniejszej feli niz odwrotnie :wink:

ostatnia zmiana jaka bedzie to inne tylne lampy , tylko zastanawiam sie czy wstawic LEDy czy moze czarne Helli :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu pisac o :audi: zawsze jest ładne jeżeli sie nie przesadzi z tjuningiem :rotfl: Twoja b. ładna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z ładniejszych jakie widziałem. Ma bardzo indywidualny charakter. Gratulacje...

A jeśli chodzi o felgi to pewnie, że można załoźyć i 20' tylko kto chciałby wtedy jeździć po polskich, pięknych drogach (szkoda plomb w zębach :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zastanawiam sie czy wstawic LEDy

Jezeli chcesz zmieniac to tylko ledy :twisted: A ja wiem czy lepiej mniejsze fele i wieksze gleba ... ? Ja tam wole miec duze felgi nawet bez gleby :wink: Z 17-18'' spokojnie mozna jezdzic u nas :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sa 17 cali fele :wink:
:eek: Az mnie zagielo, wygladaja jak 16 , a jakie opony masz ?

Dokladnie bo mam wyzszy profil opony niz powinienem miec , i nie tylko ze fele wygladaja jak 16-tki ale i auto jest twyrazniej slabsze . profil 235.45.17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wacha, ludzie w Polsce jeżdża A4 na 18-19 cala i jest ok a w A6 masz większe wnęki na koła znając życie.. ładuj jakieś ładne 18 albo 19 .. nie musisz wszędzie deptać jak wariat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...