Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Popiskujace wisco


studentzse

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ostatnio mam taki problem, strasznie mnie denerwuje popiskiwanie z pod maski, doszedłem do tego ze to wisco bo wsłuc**jąc się na wprost chłodnicy jest to z okolic wiatraka. Używałem już rożnych preparatów i przechodziło tylko na max kilka dni. Są jakieś sposoby aby coś z tym zrobić i była cisza pod maską? Za odp z góry dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu probowalo na sile sie dowiedziec jak zregenerowac lozysko visco i nie dalo rady. Kup nowe, zamienniki Max Gear sa dobre. Pomysl o kosztach chlodnicy jesli urwie ci sie wiatrak to moze zdecydujesz szybciej o wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wymienić zorganizuj dobrą żabę i imbusa 8 na grzechotce jakiejś dobrej.

Do wisko kup śrubę nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki chłopaki tak zrobię :good: dziś wieczorem napisze jak poszło i czy wszystko ładnie hula :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze popiskuje lozysko ktore siedzi w obudowie do ktorej wisco jest przykrecone??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze dopiero dziś odpisuje, wszystko gra jak muzyka panowie-wisco wymienione i aż milo się słucha silniczka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień wisko bo spotka Cię to co mnie, kupiłem jakieś dziadostwo na allegro i na dużych obrotach wisko się zapięło na sztywno i wiatrak rozleciał się w drobny mak, rozwalając chłodnicę oraz rozszarpując plastikowe przewody powietrzne - koszt wymiany prawie 600zł. Kupiłem MaxGear i teraz nareszcie działa jak powinno. Pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień wisko bo spotka Cię to co mnie, kupiłem jakieś dziadostwo na allegro i na dużych obrotach wisko się zapięło na sztywno i wiatrak rozleciał się w drobny mak, rozwalając chłodnicę oraz rozszarpując plastikowe przewody powietrzne - koszt wymiany prawie 600zł. Kupiłem MaxGear i teraz nareszcie działa jak powinno. Pozdrawiam. :hi:

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...