Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Problem z DPFem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

od kilku dni wyswietla mi sie filtr czastek stalych,pytalem w serwisie ,poradzili mi zeby przejechac jakies 20 min.na 4 i 5 biegu,przy ok.2-2,5 tys.obrotow.Pomoglo ale na 2 dni teraz znowu wyswietla mi sie silnik i miga świeca żarowa.Czy jest jeszcze na to jakis ratunek?

Opublikowano

podpiąć VAGa i uruchomić wypalanie DPF ręcznie (przynajmniej gdzieś tak czytałem)

Opublikowano
  • Autor

Czyli czeka mnie wyjazd do serwisu?nie orientuje siec ktos,jaki to koszt?

Opublikowano

albo zmień softa na bez dpf-a i wytnij to dziadostwo w p....u

Opublikowano

Zawsze możesz podjechać na spota w Twoim regionie. Chłopaki doradzą , a i vaga mają .

Opublikowano

wpadnij na spota. jest procedura wypalania , ale jak filtr jest mocno zawalony to jest ona podobno niebezpieczna ... :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

no nagrzewa się ostro... ale myślę że OLO lub PRE dadzą radę :wink4:

Opublikowano

Co tam.

Najwyżej fura się zfura. :naughty:

Opublikowano

problem z DPF'em polega na tym że wypalanie nie usuwa popiołu z filtra ... najszybsza metoda - stosowana często na allegro przez zakłady "regenerujące" DPF'y to wiertło 12 i karcher :> po wymyciu działa jak nowy :decayed:

Opublikowano

Koledzy, to moze napiszcie jak sobie z tym filtrem poradzic,czy mozna go przeczyszcic lub usunąć i jakie sa wtedy koszty programowania takiego sterownika?

Opublikowano

Koszt wycięcia i wstawienia prostej rury :tongue4: to w zależności od warsztatu ale z programem pod wersję bez DPF około 2tyś zł, albo nieco więcej.

A z tego co wyczytaliśmy w instrukcji proces czyszczenia DPF to przy prędkości 50km/h na 3 biegu około 30 kilometrów

Opublikowano

Probowalem tak ok. 55km/h przez ok. 40 min i mrógala mi caly czas ta kontrolka od tego filtra na przemian z takim znakiem jakby zakaz wjazdu,a w srodku pisze km/h, czy to oznacza jak mróga ze sie wypala?

Opublikowano

nie :) to chyba mruga że sygnalizuje przekroczenie jakiejś prędkości zaprogramowanej, tak miałemw szefa audi a6

Opublikowano

Polecam wszystkim lekturę tego wyczerpującego artykułu:

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=3318

powinien roziwać wszelkie wątpliwości i obalić parę mitów, które tutaj usłyszałem.

Opublikowano

Włączył mi sie tryb awaryjny teraz jak to zrobic zeby wrocila mu moc?

Opublikowano

Musisz chyba mieć VAG CAN PRO, albo inne oprogramowanie VAG z procedurami. Tak mniej więcej to wygląda:

nowy_1_209.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.