Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 TDI Q] moje nowe alu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak sie wam podoba? :audi::quattro:

P4070129.jpg P4070130.jpg

P4070134.jpg P4070133.jpg

[ Komentarz dodany przez: Szewczenko7: 07-04-2007, 14:01 ]

Jeszcze kolego nazwij poprawnie temat i bedzie cool :cool:

P4070128.jpg

Opublikowano

Nie jest jakis szal pał , hit sezonu , ale mimo to podobaja mi sie :wink:

Opublikowano

ładnie ładnie podoba mi sie :wink:

Opublikowano

Ładnie wyglada :wink:

Opublikowano

Ładna trzeba przyznać. :a4fan:

Opublikowano

no moga byc :biggrin:

Opublikowano

Ładniutkie felgi :a4fan:

Opublikowano

fele niezłe i fajny grill :wink:

Opublikowano

Fele super to wzor porsche cup bardzo mi sie podobaja montowali takie z tego co pamietam oprócz porki do rs2

Opublikowano

tak jak napisał

Nie jest jakis szal pał , hit sezonu
ale ujdą w tłoku :a4fan:

tylko po co Ci ten hak :rotfl:

Opublikowano

mi tez sie podoba :biggrin:

Opublikowano

w realu ten felunek wyglada rewelacyjnie (to chyba ten sam co ma podsi) natomiast waga tych felg jest kosmicznie duza

Opublikowano

Felgi ladne:) A hak jest potrzebny do ciagniecia np przyczepki albo do tego jakby jakis palant chcial ci wjechac w dupe hak chociaz troszke zminimalizuje sile uderzenia, a swoja droga nie wyglada to rewelacyjnie ale nie ma sensu sie czepiac haku ludzie !!:/

Opublikowano

hm..... wyglądają całkiem całkiem

Opublikowano

mnie to na felunek od RS2 nie wyglada... wydawalo mi sie, ze tamte fele maja bardziej zaokraglone ramiona ale moze sie nie znam :) co nie zmienia faktu, ze autko prezentuje sie swietnie! a najbardziej zazdroszcze polaczenia silnik + naped... :)

Opublikowano
a najbardziej zazdroszcze polaczenia silnik + naped... :)

po mojemu Quattro powinno byc tylko w 4.2 lub w 2.7 BiTurbo reszta jest za slaba :confused:

Opublikowano
a najbardziej zazdroszcze polaczenia silnik + naped... :)

po mojemu Quattro powinno byc tylko w 4.2 lub w 2.7 BiTurbo reszta jest za slaba :confused:

podales wersje dla bogatych :P 1.9TDI Q to ekonomiczne i bezpieczne polaczenie a silnik tuningowi jakos szczegolnie sie nie opiera :)

Opublikowano
albo do tego jakby jakis palant chcial ci wjechac w dupe hak chociaz troszke zminimalizuje sile uderzenia,
to może od razu orurować wokoło autko :twisted:
nie ma sensu sie czepiac haku ludzie !!
a czy ktoś się czepia :question:
Opublikowano

fajne te ceglaste kolory.... jeśli hak jest wyjmowany to ja zdjąłbym...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.