Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seryjne felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz prosty wybor w przypadku A4,

albo 16 spox dla zawieszenia i komfortowo i juz niezle sie prowadzi

albo 17 swietnie sie prowadzi, cierpi troszeczke zawias i komfort

Opublikowano

a ja mam takie pytanie do Huga - byles dzis w Kaliszu? :D widzialem B6 na 17" lub 18", ciemnych felgach, auto koloru grafitowego i wygladalo bosko.

Opublikowano

Najlepiej dla autka i komfortu to 17 " + 225/45/17 :mrgreen: - Miodzio !!

Opublikowano
a ja mam takie pytanie do Huga - byles dzis w Kaliszu? :D widzialem B6 na 17" lub 18", ciemnych felgach, auto koloru grafitowego i wygladalo bosko.

No niestety to nie ja :mrgreen: W Kaliszu byłem ostatnio w sierpniu 2005 :wink:

To jaka najlepiej zalozyc gume na jaka felge zeby bylo ladnie komfortowo i bezpieczne dla zawieszenia ? :) Ma ktos jakis zloty przepis na to ? ;P

Nie da się pogodzić tego wszystkiego , ale najbliżej będzie fela 17" i oponka 225/45/17

Opublikowano
20 to w ciężarówkach są

W ciężarówkach są 22.5 :mrgreen:

Ja myślałem nad oponami 225/40R18, ale sam nie wiem ile na tym wytrzyma zawieszenie...

W sumie to tylko na wakacje (sezon)...

Opublikowano
W ciężarówkach są 22.5

22.5 to w naczepie

Opublikowano

Nie będę robił OT i masz PW :cool:

Opublikowano

Ja myślałem nad oponami 225/40R18, ale sam nie wiem ile na tym wytrzyma zawieszenie...

W sumie to tylko na wakacje (sezon)...

Powiem Ci , myślałem że będzie gorzej , ale jest ok.Wysatrczy omijać duże dziury i studzienki i jeździ się ok.Wiadomo , że zawiecha więcej dostaje niż na 15" , ale drstycznej różnicy nie powinno być :wink:

Opublikowano
ale drstycznej różnicy nie powinno być :wink:

I tak jeździłem jakiś czas na 17" więc ten cal to chyba nie powinno robić wielkiej różnicy ;) Tyle to się gumką wytrze ;)

PS. jaki rozmiar opon miałeś ?

Dzięki za szybką odp :mrgreen:

Opublikowano
Nie da się pogodzić tego wszystkiego , ale najbliżej będzie fela 17" i oponka 225/45/17

_________________

nie za szerokie...w koleinach to pewnie plywa...215 chyba bylyby lepsze

Opublikowano
nie za szerokie...w koleinach to pewnie plywa...215 chyba bylyby lepsze

Nie za szerokie, jak masz wleciec 215 to lepiej 225 :mrgreen: Jezdzi sie miodzio , te zakrety ... mmmm :mrgreen:

Opublikowano

Jak już zakładać takie opony to już lepiej szersze niż węższe

Opublikowano
Jak już zakładać takie opony to już lepiej szersze niż węższe

dlaczego lepiej??

Opublikowano

ładniej auto wygląda :mrgreen: więcej pali itp.

Opublikowano
więcej pali

To jak dla Ciebie autko wiecej pali to lepiej :?:

Nie wiedzialem, ze sa tez milosnicy zwiekszania spalania. :wink:

Opublikowano
Radek321 napisał/a:

więcej pali

To jak dla Ciebie autko wiecej pali to lepiej

Nie wiedzialem, ze sa tez milosnicy zwiekszania spalania.

Ja tylko wady i zalety wymieniałem. :twisted: :wink:

Opublikowano

szerokie buty to tez lepsze prowadzenie - ale nie na sniegu :)

Opublikowano
szerokie buty to tez lepsze prowadzenie - ale nie na sniegu

i dlatego na śnieg najlepsze są 185 :razz:

Opublikowano
szerokie buty to tez lepsze prowadzenie

Chyba niemówisz o Polskich drogach jakie można mieć lepsze prowadzenie na oponach 225 i drodze całej w koleinach i poprzecznych garbach o dziurach już niewspomne. Przecież ta opona niema nawet jak się przykleić do takiej nawierzchni i jedziesz na połowie tej opony albo na jej krawędziach.

Opublikowano
pet3r napisał/a:

szerokie buty to tez lepsze prowadzenie

Chyba niemówisz o Polskich drogach jakie można mieć lepsze prowadzenie na oponach 225 i drodze całej w koleinach i poprzecznych garbach o dziurach już niewspomne. Przecież ta opona niema nawet jak się przykleić do takiej nawierzchni i jedziesz na połowie tej opony albo na jej krawędziach.

Na węższych oponach to się wieżdża wkoleiny puszcz kierownice ręce na szyje i auto samo jedzie :wink: :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.