Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błąd P0299 i problem z doładowaniem w Audi A4 B6 1.8T BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z doładowaniem silnika, wyskakuje błąd P0299

 

Turbo seryjne, auto AUDI A4 B6 1.8T BFB
w aucie sztywny tip, IC, wieksze wtryski 440cc


Co zostało sprawdzone?

- szczelność,
- n75, pierwsze ori, potem pierburg montowany (log poniżej robiony na pierburgu),
- dv sprawna, 
- zawory pod kolektorem ominięte,

- strona ciepła turbo nie popękana
- odma sprawna,


LOGI: 114+115+118 

LOG.TUNEZILLA.COM

 

 

mapa do poprawy, czy turbo jednak szczelone? bo nic innego już mi do głowy nie przychodzi

Opublikowano

Turbo górą niedoładowuje, wysterowanie na maksa n75 i stąd błąd. Do poprawy program albo jaka hybryda i zmiana softu.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, przem8 napisał(a):

Turbo górą niedoładowuje, wysterowanie na maksa n75 i stąd błąd. Do poprawy program albo jaka hybryda i zmiana softu.


logi 115+118 

LOG.TUNEZILLA.COM

 

turbo ori, log robiony na pierburgu polecany przez grupe

sztangę sprawdzałem to od 0,3 sie pomału otwiera a pełne otwarcie 0,6

 

znajomy który robi mi program twierdzi ze turbo albo pękniecie albo WG

wedlug informacji w internecie, moja turbina w peaku powinna miec Peak od 1.4/ 1.5

 

 

Opublikowano

Seryjne turbo k03 nie dmuchnie górą więcej niz 0,6bara. 

18 minut temu, Lukasz18t napisał(a):

Peak od 1.4/ 1.5

Głupota, a po drugie to u Ciebie zadane doładowanie nie przekracza 0,96bara więc jak niby ma więcej osiągać?

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, przem8 napisał(a):

Seryjne turbo k03 nie dmuchnie górą więcej niz 0,6bara. 

Głupota, a po drugie to u Ciebie zadane doładowanie nie przekracza 0,96bara więc jak niby ma więcej osiągać?


tutaj podsyłam  logi z tego co pamietam z inna mapa i chyba ori n75, w peaku 1.1, nawet 1.2
 

LOG.TUNEZILLA.COM


albo próbować jeszcze może zmienić n75 na ori, bo pierburg potrzebuje podobno wiecej % ale tu niech sie juz wypowiedzą tunerzy

jaka jest róznica miedzy turbo z bfb, a bex?

Edytowane przez Lukasz18t

Opublikowano
9 minut temu, Lukasz18t napisał(a):

albo próbować jeszcze może zmienić n75 na ori, bo pierburg potrzebuje podobno wiecej % ale tu niech sie juz wypowiedzą tunerzy

Nic Ci tu nie da.

 

9 minut temu, Lukasz18t napisał(a):

tutaj podsyłam  logi z tego co pamietam z inna mapa i chyba ori n75, w peaku 1.1, nawet 1.2

Niecałe 1,1, a widzisz różnice? Zadane jest wyższe więc aktualne podąża za zadanym. NIe rozumiesz podstaw.

11 minut temu, Lukasz18t napisał(a):

jaka jest róznica miedzy turbo z bfb, a bex?

Wirnikiem.

Popraw soft i będzie to jeździć jeszcze ale mocy to więcej w życiu nie uzyskasz na tej suszarce. Przerost formy nad treścią, tipy, sripy, wydajne wtryskiwacze, a turbo dziad.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, przem8 napisał(a):

Popraw soft i będzie to jeździć jeszcze ale mocy to więcej w życiu nie uzyskasz na tej suszarce. Przerost formy nad treścią, tipy, sripy, wydajne wtryskiwacze, a turbo dziad.

czyli moje turbo więcej nie wyciśnie, a na podstawie numeru można sprawdzić jakieś dane producenta? bo szukam po necie i nie mogę nigdzie tego namierzyć ?

Opublikowano
1 minutę temu, Lukasz18t napisał(a):

czyli moje turbo więcej nie wyciśnie

Nie wyciśnie i na żadne dane producenta nie licz, że znajdziesz.

Opublikowano
44 minuty temu, Lukasz18t napisał(a):

czyli moje turbo więcej nie wyciśnie

Stroiciela zmień i powinno wszystko wrócić do normy.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

tak odkopuje ten temat, bo jak narazie nie mam czasu ogarnać, ale ile na tym turbo da rade wyciągnąć HP
bo wtryski 440 cc i nw czy zmienic na mniejsze i wrócić do seri czy na tych wtryskach coś pociągnać, zeby nie było bledu 

Opublikowano

Trzeba zrobić poprawny program i nie bedzie błędu, k03 nie utrzyma takiego doładowania do odcinki, jedź do fachowca który to robił niech odda kase i wgra serie i jedz do kogoś kto ma pojęcie o strojeniu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.