Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Avant 3.0 V6 ASN Quattro Tiptronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedź!

Zacząłem już mały "risercz" i na razie doczytałem że to chodzi o pompę od spodu auta po stronie pasażera (tą pod filtrem powietrza jak się nie mylę) i wąż który idzie od niej do filtra powietrza (który de facto kupiłem nowy 😅). Dlatego zastanawia mnie stwierdzenie że będzie mniej makaronu 🙃 bo na razie tylko mam świadomość tego jednego węża idącego spod spodu tylko do filtra 😉 Zrobi się cieplej to przyjrzę się temu dokładniej.

Szukałem też tutaj ale odn 3.0 asn i usunięcia tej pompy na razie nic nie znalazłem żadnego tutka czy opisu (chyba że słabo szukam).

Opublikowano

Bo tutorial jako tako nie istnieje, a przynajmniej nie tutaj, bo z tym silnikiem, na tym forum, jest aktywnych może 3 użytkowników. Ucieka sporo 'makaronu', bo SAI to też te rurki od strony grodzi. Daje się zaślepki na wyjścia kanałów wodnych z głowicy oraz miejsce łączenia na wężu w okolicach kompresora klimy. Zaślepia się też wyjścia na podciśnienia na zaworku, nad kolektorem dolotowym. Przy okazji można zrobić PCV delete i dać sensowny Oil Catch Tank (OCT), w którym zastosuje się gumowe węże odporne na oleje, zamiast tego plastikowego gówna, które od dotyku pęka przy jakiejkolwiek robocie.

Jak całego tego syfu nie ma, nagle wymiana rozrządu czy paska osprzętu jest możliwa bez kaleczenia całych rąk.

Edytowane przez Langista

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie za szersze info! Widzę że masz sporą wiedze w temacie ASN'a. Gratuluję i podziwiam. Szacun!💪🏼

Szperam dalej w internetach... i nasunęła mi się jakaś informacja że jak katy zostają to Sai też się powinno zostawić.. U mnie dwa katy zostawione (w miejscu tych drugich jak widziałeś na poprzednich foto).. natomiast pre-katy wycięte. Z tego co znalazłem z info na puszce to są to sportowe. Myślisz że mimo tego że dwa katy zostały to Sai nadal nadaje się do "wyrzucenia" z auta?

kat1.JPG

Edytowane przez don_pepe

Opublikowano

A co ma katalizator do SAI? Można to spokojnie wywalić, kwestia później wykodowania go, czy też wyłączenia błędu z nim związanego.

@Darek s4 to zrobił u siebie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.