Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak to jest jak jak się looka na 1 i ostatnią stronę a pózniej co i jak :gwizdanie:

Opublikowano

Czy to, że została okaleczona to znaczy, że nie może mi powiedzieć jakie felgi zarzucił do tej white rozbitej? Stało się ququ i już. Życzę A5 TDI w rozsądnej cenie :) Lub tak jak pisałem wyżej B8 3.0 TDI :)

Co do felg to jeśli możesz odezwij się na pw

Opublikowano

autko :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

a jeśli chodzi o trafienie to bardzo współczuje ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( :shocked:

a co do wyboru to tak jak koledzy A5 Było by całkiem w c*p*

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam

jednak autko zostalo u mnie..uszkodzenia byly zbyt male by cos wykabinowac :decayed:

Samochod zostal naprawiony w audi marszalek w czestochowie..zdecydowanie musze polecic ten serwis..naprawde chlopaki spisali sie na medal :) [od odbioru przejechalem juz 10 tys. km i jest super

Jak narazie na zime zalozylem kola 16" czego nie żaluje..jednak nie ukrywam ze juz nie moge sie doczekac zmiany na letnie 18" ktore tak sobie leza w garazu nieuzywane ;(

zmiany to

-letnie fele 18"

-przyciemnione delikatnie szybki

-chromowane koncowki wydechu

-nakladki progowe s-line ( za pare dni wstawie foto bo czekaja na zalożenie )

-obnizenie -35mm

-jak narazie to tyle zobaczymy co jeszcze do glowy przyjdzie :decayed:

dsc06131.jpg

dsc06134l.jpg

zdjcie0033v.jpg

niedlugo jakies lepsze fotki bo nawet nie bylo czasu:)

Opublikowano

no to czekamy na dalsze foto - pochwal się felunkiem :):wink4:

Opublikowano
  • Autor

fele sa pokazane na pierwszej stronie ;D

Opublikowano

Witam

jednak autko zostalo u mnie..uszkodzenia były zbyt małe by cos wykombinować :decayed:

Rossi i całe szczęście - jednak nie po to się auto kupuje żeby potem bez problemu przechodzić nad jego utratą do porządku dziennego (jak niejaki agent Tomek :tongue4: )

Wygląda pięknie, mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie na drogach w porząsiu.

Pozdrawia i szerokości

Zdrowaś

K

Opublikowano
  • Autor

Nareszcie w srode jade na program do rogala :>

Zobaczymy co tam sie wymodzi :naughty:

W czwartek montaż nakladek s line

Jak odbiorę to fotki wstawie

tak mysle czy dobrze by wygladal czarny grill..??

mam na mysli oryginalny audi black

bo ten seryjny jest tak troche szary jak sie pomaluje chrom to czarny z szarym lipa bedzie :decayed:

tak to sie prezentuje

dsc00112dx.jpg

Najwiekszy jest dylemat z dachem okleić na czarno czy zostawić biały?? :mysli:

Opublikowano

Czarny grill jest :kox: _Makki_ ma taki :) dach bym zostawił biały

Opublikowano

Nareszcie w srode jade na program do rogala :>

Zobaczymy co tam sie wymodzi :naughty:

W czwartek montaż nakladek s line

Jak odbiorę to fotki wstawie

tak mysle czy dobrze by wygladal czarny grill..??

mam na mysli oryginalny audi black

bo ten seryjny jest tak troche szary jak sie pomaluje chrom to czarny z szarym lipa bedzie :decayed:

tak to sie prezentuje

dsc00112dx.jpg

Najwiekszy jest dylemat z dachem okleić na czarno czy zostawić biały?? :mysli:

Twoje mody podążają w idealnym kierunku.

Czarny grill i czarny dach to idealny wybór !!

Proponuje akcesoria OSIR DESIGN (www.osirdesign.com):

Tu propozycja takiego grilla ale myślę, że ORI BLACK jest ciekawszy...

maska4b8502.jpg

Może jakaś maska Carbonowa ??

cfha4b8501.jpg

Opublikowano
  • Autor

makki ma zalozony od 3.0tdi v6 on jest czarny polysk

ale w wersjach silnikowych do 3.0 sa takie matowe.. w szary wpadajacy kolor

Ja chcialem czarny mat w srodku a ramka dookola w polysku :tongue4:

tak szczerze to do czesci firmy OSIR jest ciezki dostep :confused4:

Opublikowano

makki ma zalozony od 3.0tdi v6 on jest czarny polysk

ale w wersjach silnikowych do 3.0 sa takie matowe.. w szary wpadajacy kolor

Ja chcialem czarny mat w srodku a ramka dookola w polysku :tongue4:

tak szczerze to do czesci firmy OSIR jest ciezki dostep :confused4:

Mylisz się.

Mają swojego przedstawiciela w Niemczech i na ebay.de można dostać części OSIR DESIGN.

Opublikowano
  • Autor

ciekawe jakie ceny....

szczerze mowiac pewnie wysokie :tongue4:

Opublikowano

Mój dyr w A5 ma czarny połysk w środku a chrom w ramce, to nie kwestia silnika tylko S-pakietu z tego co podejrzewam

Opublikowano
  • Autor

s line lub 3.0 v6:D

Opublikowano

Szefo ma 3.0 TDIQ i dodatkowo kupował pakiet S-line, za chwilę dostaje A4 3.0 TDIQ więc zerknę jaki będzie grill ale jak znam życie to będzie miał pełen S-line :slina:

Opublikowano
  • Autor

To jak odbierzesz to musisz sie pochwalic :)...noweczka bedzie?

Opublikowano

Szefo zmienia, nie ja :confused4:

Opublikowano

Pochwal się po wizycie u Rogala :wink4:

Opublikowano
  • Autor

powiem jedno mistrzostwo swiata :>

a4b8kacperkulbatinterap.jpg

tak dodam ze za pierwszym modem wyszlo 190KM i zmniejszylismy do 185KM zeby bylo bezpieczniej :)

jutro nakladki s line beda tak wiec fotki też :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.