Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Jakie amortyzatory założyć ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich mam dylemat jakie założyć amory do seryjnych sprężyn MTS-technik czy TA-technix ,proszę o wypowiedzi na temat tych amortyzatorów i zastosowania ich w A4 1.8T.Wszystkim z góry dzięki.

Opublikowano

a mówimy o seryjnych springach 1BA czy 1BE?

Opublikowano
  • Autor

a żebym to ja wiedział jakie to są na pewno seryjne ale jakie to nie wiem

Opublikowano

TYLKO Bilstein B6 sport !!!

Opublikowano

Witam, podpisuje się pod Bilsteinami - mam akurat B8, ale to inne auto. Pewność prowadzenia bardzo wysoka. Komfort nie ucierpiał aż tak wiele. Pozdrawiam

Opublikowano

Witam, podpisuje się pod Bilsteinami - mam akurat B8, ale to inne auto. Pewność prowadzenia bardzo wysoka. Komfort nie ucierpiał aż tak wiele. Pozdrawiam

nie dobija tobie ten amorek b8 na dużych dziurach?

eibach jest stosunkowo miekką spreżyną do tego amorka

Opublikowano

1BE to fabryczna sportowa zawiecha niższa od standardu (1BA) o 20mm

Jezeli masz 1BE to spokojnie mozesz brac amory o krótszym skoku (sportowe) a jak masz 1BA no to nie radze bo sie szybko zużyją.

Rodzaj zawiasu sprawdzasz we wlepce w ksiazce serwisowej lub w bagazniku kolo kola zapasowego. A jak nie masz zadnej z nich to ściągni kolo i zobacz jakiego koloru masz amory - czarne standard czyli 1BA a bordowe to 1BE czyli -20mm

Na przednich sprężynach powinny być dwie plamki. Jedna zielona druga różowa. Ja mam po II lifcie i mam zielona+różowa+różowa

pzdr

Opublikowano

Nie, jest dość ok... Ostantnio moim autem jeździło 2 kolegów tez z klubu i żaden nie odniósł jakiegoś negatywnego wrażenia z zawieszenia. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

dzieki za rady jutro sprawdzę zawieche pozdro[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 23:56_________________________________________________zawiecha 1ba .mogę do tych springów założyć amory MTS-Technik

Opublikowano

O czym wy piszecie ... 1BA czy 1BE przestaje istnieć jak zostały zmienione spręzyny. Deve szukaj amorków pod kątem sportowej wersji czyli (choć pewnie nie wyszystkie będa dobre) i będzie OK ...Bilsteiny będa dobrym wyborem.

Opublikowano

:hi:

O czym wy piszecie ... 1BA czy 1BE przestaje istnieć jak zostały zmienione spręzyny

w pierwszym poście kolega Deve napisał ze poszukuje amorów do SERYJNYCH sprężyn więc chyba raczej nie są zmienione... :przebiegly:

zawiecha 1ba .mogę do tych springów założyć amory MTS-Technik

:no:

jak pisałem wcześniej - odradzam! rozejżyj sie za kompletem MTS. Kosztuje kolo 800pln

pozdro

Opublikowano

:hi:

O czym wy piszecie ... 1BA czy 1BE przestaje istnieć jak zostały zmienione spręzyny

w pierwszym poście kolega Deve napisał ze poszukuje amorów do SERYJNYCH sprężyn więc chyba raczej nie są zmienione... :przebiegly:

Tak zdanie zbudowane że myślałem ze wymienia producentów sprężyn.

W takim wypadku nie rozumiem czemu nie zastosować powszechnie uznanych producentów amorków jak SASCH Bilstein Monroe Kayaba itp itd

Opublikowano

z powodu ceny :gwizdanie:

Opublikowano

to po ile sa te wynalazki?

Opublikowano

to są ceny za 2 szt. i faktycznie przystępne

tylko jaki jest sens kupowanie usportowionych amorków do standardowych sprężyn

a jeśli nawet miałby sprężyny od zawieszenia 1BE to za ok. 230zł/szt. dostaniesz SASCHa do zawieszenia fabrycznego sportowego

Opublikowano

tylko jaki jest sens kupowanie usportowionych amorków do standardowych sprężyn

cały czas twierdze ze szkoda sensu :decayed:

P.S.

Sachsy masz za 249 pln za jedną sztukę. Tu masz dwa przednie za 299 pln :guma:

Opublikowano
  • Autor

chodzi mi oto czy można założyć mts-y do zwykłych sprężyn

Opublikowano

chodzi mi oto czy można założyć mts-y do zwykłych sprężyn

Ja bym tego nie zrobił

Opublikowano

ja rowniem zalozylem i polecam Bilstein B6 sport mam zawias BA po zmianie amorow auto nie do poznania :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.