Martin_Speed Opublikowano Wtorek o 17:00 Opublikowano Wtorek o 17:00 Witam wszystkich .Potrzebuje pomocy w wyborze silnika . Chce kupić A4 b9 polift . Posiadam A4 B6 w dieselku i głównie miasto i raz w tygodniu gdzieś po za miasto wyjadę . Jeśli miałbym kupić diesla 2.0 to i tak bym usunął AdBlue i DPF i teraz pytanie czy nie lepiej Benzyne ?? Który silnik dłużej mi potrzyma bez jakiejś kosztownej awarii ? Zaznaczam że rocznie robię 10 000km . I jeszcze jedno pytanie to czy da sie tym nowym s-tronic jezdzic po mieście bo wiem ze skrzynia trzyma bardzo niskie obroty .
Koalakm Opublikowano Środa o 06:24 Opublikowano Środa o 06:24 w takim razie kup 2.0 benzyne - moc do wyboru. Spalanie oczywiscie bedzie wyzsze niz w dieslu. Skrzynia faktycznie zmienia bieg na zbyt niskich obrotach (tak jest w przedlift i mysle ze polift tez). Polecam zmienic wtedy mape i jest jak powinno byc.
duzy616 Opublikowano Środa o 06:30 Opublikowano Środa o 06:30 W polifcie pozostaje jeździć na S Nie można zmienić mapy skrzyni, jest zblokowana.
Martin_Speed Opublikowano Piątek o 09:23 Autor Opublikowano Piątek o 09:23 A coś na temat żywotności awaryjnosci? Wykastrowany diesel z ekologi vs. Benzyna ?
1szewczi90 Opublikowano Piątek o 14:30 Opublikowano Piątek o 14:30 Jeśli budżet cie nie blokuje szukaj 2.0tfsi. Jak chcesz cos w niższym pułapie cenowym to szukaj wersji 1.4 tfsi o mocy 150koni. Udana jednostka już bez wady olejowej tylko tego juz nie ma po lifcie wiec musiał bys patrzeć 1.5.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się