Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 B10 e-hybrid quattro S-tronic 220 KW (299 KM)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, leewang napisał(a):

Graty zakupu ) Byłem ciekawy co po A4, czy A5 czy Q5, jednak padło na A5 i myślę że dobrze. Ładny konfig!

Dzięki, jeszcze przyjdzie czas na SUV-a. A5 ma jednak zajefajną sylwetkę oraz właściwości jezdne. Kilka jazd próbnych i mnie przekonała do Siebie 😍

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, BlackM4mba napisał(a):

Gratulacje ! Dobrze skonfigurowana. Jaka moc? 299 czy 367?

Dzięki, nie mogło być gorzej od tej co była, więc ta ma kilka rzeczy więcej😁 aby już nic nie grzebać 😋 (co najwyżej felga😁)

Jest to wersja 220 KW (299 KM)

Opublikowano

Czyli niebawem obczaimy na spocie 😊

Gratki nowej furmanki 💪🔥

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, PABLO napisał(a):

Czyli niebawem obczaimy na spocie 😊

Gratki nowej furmanki 💪🔥

Dzięki.

Odbiór w najbliższą sobotę😁, więc niebawem zjawimy się z diobłem na spocie 😇

Opublikowano
  • Autor

Diabełek odebrany, jestem nim zachwycony😍 Pierwsze 120 km zrobione

20260418_110307.jpg

20260418_110453.jpg

Opublikowano

To szerokiej drogy, niech długo cieszy😉

Opublikowano

Jest czarnuch przyciąga uwagę 🤩

Opublikowano
  • Autor

26 minut temu, Muskel1 napisał(a):

To szerokiej drogy, niech długo cieszy😉

Dzięki

Spocik zaliczony 🤗

received_26784178981216519.jpeg

received_1006264285690450.jpeg

received_2201658913914764.jpeg

20260418_231420.jpg

20260418_231315.jpg

20260418_231456.jpg

20260418_231625.jpg

20260418_231630.jpg

20260418_231302.jpg

20260418_231315.jpg

20260418_231321.jpg

20260418_224436.jpg

20260418_231423.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, dobry1 napisał(a):

Jest czarnuch przyciąga uwagę 🤩

Zdecydowanie. Chociaż na parkingu się wtapia w otoczenie😆

20260418_151940.jpg

20260418_143126.jpg

20260418_143120.jpg

Opublikowano

Hej, czy masz w tej A5 odświeżony design MMI i fizyczną rolkę od głośności na kierownicy?

audi-a5-a6-q5-e-tron-2026-6-2.jpg

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, antioedipus napisał(a):

Hej, czy masz w tej A5 odświeżony design MMI i fizyczną rolkę od głośności na kierownicy?

audi-a5-a6-q5-e-tron-2026-6-2.jpgN

Niestety ani rolki w kierownicy ani nowego softu mmi nie mam. Wg mojej wiedzy mam wszystko aktualne i dostępne na dziś dzień

Opublikowano

No właśnie od któregoś tygodnia 26' miały ten updejt otrzymywać samochody na rynek niemiecki. Reszta Europy chyba bez definitywnego info w temacie. No nic, oby Audi nie zawaliło aktualizacji. Szerokości i satysfakcji z fury!

Opublikowano

Zamawiać można te facelifty dopiero od 04.12.2025.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, antioedipus napisał(a):

No właśnie od któregoś tygodnia 26' miały ten updejt otrzymywać samochody na rynek niemiecki. Reszta Europy chyba bez definitywnego info w temacie. No nic, oby Audi nie zawaliło aktualizacji. Szerokości i satysfakcji z fury!

Ma być większa aktualizacja po połowie roku. Może będzie to co na foto. Czas pokaże 🙂

Opublikowano

Gratulacje zakupu i niech służy )

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, wojteksuwałki napisał(a):

Gratulacje zakupu i niech służy )

Dzięki 🤗

Opublikowano
  • Autor

Pierwsza kąpiel i mody za nami...

#Okleiłem Ppf lampy, słupki boczne oraz całe wnętrze piano oraz tablety (full front czeka w kolejce),

#Wpadła nowa ramka na rejestrację (Audi sport),

#Założyłem wideo rejestrator 70mai 4k front (tył nabiera mocy urzedowej🤣)

#Tylne progi otrzymały podświetlane listwy quattro(8V40713008),

#Przednie zaciski otrzymały emblematy S.

20260421_181648.jpg

20260421_181839.jpg

20260421_181625.jpg

20260421_181728.jpg

20260421_181637.jpg

20260421_181702.jpg

20260421_181857.jpg

20260421_181847.jpg

20260421_181616.jpg

20260421_181920.jpg

20260421_182132.jpg

20260421_182137.jpg

Opublikowano
7 godzin temu, D4NTE napisał(a):

Tylne progi otrzymały podświetlane listwy quattro(8V40713008)

Też mam te listwy od listopada 2021 i tylko raz do tej pory wymianiałem w nich baterię. Trzeba przyznać, że długo działają 🙂

Opublikowano
  • Autor
44 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Też mam te listwy od listopada 2021 i tylko raz do tej pory wymianiałem w nich baterię. Trzeba przyznać, że długo działają 🙂

W b9 też miałem tylko bez napisu i przez kilka lat nie było nawet potrzeby zmieniać baterii. Dlatego do B10 od razu wjechały by progi były pod ochroną 😅

Opublikowano

Ładnie to wygląda. Listwy na tyłw ASO mozna kupić? Czy jakieś inne źródła?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.