Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Dziwne wskazania temperatury


czaja77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów ,mam problem z nową nabytą a4,a mianowicie wskazania na liczniku temperatura idzie sobie do 90 c momentalnie spada a po chwili jest już na 115c ,to samo z zegarem paliwa mam zatankowane ok pół baku a wskazówka potrafi opaść do zera a po chwil wraca na miejsce ,kody klimatronika kanał 51 90 c,kanał 49 121c ,na vagu w zegarach zero błędów, w silniku to samo zero.temperatura na vagu kanał 7 88c i się nie zmienia.myślałem ze to czujnik temperatury wymieniony na nowy i jest bez zmian.prosze o pomoc bo nie wiem co się dzieje,Pozdrawiam i czekam na pomysły doświadczonych kolegów. nie wiem w jakim dziale to wstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no Grzesiu,

taka furka i na dziendobry taki problem ;( mi coś sie wydaje że tu coś z licznikiem było kombinowane na to co piszesz (może ktoś po swojemu robił przeróbkę - zobaczy czy licznik nie był zamieniany, bo być może będzie coś trzeba porobić przy kabelkach z tyłu licznika. Przy okazji sprawdziłbym jeszcze ładowanie czy wszystko ok (u mnie licznik umierał na chwilę co prawda jak było za niskie, ale tak dla wykluczenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Zbyszku no i co zrobic takie życie,podjade na spota i zobaczymy co tam piszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to weź miernik przy okazji, bo ja mam nie za dokładny. Może jakiś forumowicz napisze o podobnym problemie i rozwiązaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ tak już ma . Sądząc po objawach to masz do wymiany procesor w liczniku - ok 350 zł naprawa u speca od liczników - a może ktoś z Klubu ci to wymieni , wiem że robią to koledzy z Wrocka . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...