Opublikowano 12 godzin temu12 godz Część,ostatnio remontowałem licznik celem wymiany brzeczka (buzzer).Finalnie tylko go rozebrałem i złożyłem z powrotem, bo lutownica mi się popsuła 😑Niestety po założeniu cyfry na małych wyświetlaczach (godzina i przebieg) wyglądają jak na zdjęciu.Mieliście ktoś tak?
Opublikowano 9 godzin temu9 godz Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):Chyba EEPROM padł.A może założył wyświetlacze na odwrót? ;)
Opublikowano 9 godzin temu9 godz Na moje to coś źle poskładałeś, rozbierz wszystko i zobacz, pewnie jakaś tasiemka gdzieś jest luźna.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto