Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.5TDi Avant] Wymieniłem Passata na taką NIUNIE !!!


maki1000

Rekomendowane odpowiedzi

piękna ! do pełni szczęścia tylko kierownicę i gałkę od biegów taką jak była u mojego staruszka i auto 1 klasa :exclaim: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem passata b5

kolega miał 2001 rok więc raczej B6, tyle że to nadal VW czyli auto dla ludu... ( nie to co AUDI )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem passata b5

kolega miał 2001 rok więc raczej B6, tyle że to nadal VW czyli auto dla ludu... ( nie to co AUDI )

Hahaha ale mnie rozbawiles, dla mnie audi nie jest wcale jakims super luksusem(moze bmw mercedes Jag)jakby nie było tylu passatów( no i moze kilka innych rzeczy by zmienili) to ja bym wolal passata, wiecej miejsca, bardziej komfortowy, wiekszy bagaznik itp :biggrin:

Zaraz pewno po mnie pojada :bicz: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny avancik!!! Młodszy brat mojego sreberka (prawie taki sam, nie zwracajmy uwagi na szczegóły :wink: ) Ale te fotele to masz boskie!!! Ja też chcę takie, chociaż moje też mi odpowiadają, ale te są fajniutkie :exclaim: Nie lubię skóry, ale te fotele to ja bym chciał... :rolleyes::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passki 2001 to też B5 tylko model po lifcie 3BG. A B6 to są te najnowsze passaty:)

racja racja

Hahaha ale mnie rozbawiles, dla mnie audi nie jest wcale jakims super luksusem(moze bmw mercedes Jag)jakby nie było tylu passatów( no i moze kilka innych rzeczy by zmienili) to ja bym wolal passata, wiecej miejsca, bardziej komfortowy, wiekszy bagaznik itp

Zaraz pewno po mnie pojada hehe

pewnie że po Tobie pojadą, na a przynajmniej POWINNI :exclaim: :evil:

a teraz mały quiz:

która marka z koncerny VAG jest najbardziej luksusowa :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...