Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.5TDi Avant] Wymieniłem Passata na taką NIUNIE !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdecydowanie gratuluje... wnetrze robi wrazenie.. az człowieka kusi by takie sobie sprawic ... ;D

Opublikowano

autko super Pozdrawiam

Opublikowano

piękne jest a te fotele to poprostu bajka.... :a4fan::quattro:

Opublikowano

V6 i :quattro: i jeszcze avant, czego chcieć więcej :a4fan:

Opublikowano

Ladna Audi to nie Passat :quattro::audi:

Opublikowano

piękna ! do pełni szczęścia tylko kierownicę i gałkę od biegów taką jak była u mojego staruszka i auto 1 klasa :exclaim: :a4fan:

Opublikowano

przed audi tez mialem passata b5 i juz nigdy w zadnegoa vw nie wsiade tylko AUDI

Opublikowano
tez mialem passata b5

kolega miał 2001 rok więc raczej B6, tyle że to nadal VW czyli auto dla ludu... ( nie to co AUDI )

Opublikowano

sorka rzeczywiscie nie doczytalem ja mialem 2000 rok ale jeszcze b5 tez na ful wypasie skory xenony nawi i silnik 2.5tdi teraz mam audi 2000 rok 1.9tdi 116koni tez skory xenony tylko silniczek jednak troche slabszy niestety

Opublikowano
  • Autor
kolega miał 2001 rok więc raczej B6, tyle że to nadal VW czyli auto dla ludu... ( nie to co AUDI )

Passki 2001 to też B5 tylko model po lifcie 3BG. A B6 to są te najnowsze passaty:)

POZDRO :a4fan:

Opublikowano

Piekne :a4fan:

Foteliki naprawdę miodzio :eek: niemowiac juz o calej :a4fan:

Opublikowano

Bardzo ładna :cool:

Wnetrze Cud ,miód :wink: szczegolnie siedzonka

Opublikowano

Zamiana tylko na duży + autko super !

Opublikowano

Też miałam Passacika przed Marą .... i też jestem zadowolona ze zmiany. Pozdro

Opublikowano
tez mialem passata b5

kolega miał 2001 rok więc raczej B6, tyle że to nadal VW czyli auto dla ludu... ( nie to co AUDI )

Hahaha ale mnie rozbawiles, dla mnie audi nie jest wcale jakims super luksusem(moze bmw mercedes Jag)jakby nie było tylu passatów( no i moze kilka innych rzeczy by zmienili) to ja bym wolal passata, wiecej miejsca, bardziej komfortowy, wiekszy bagaznik itp :biggrin:

Zaraz pewno po mnie pojada :bicz: hehe

Opublikowano

cud, miód, malina! I to wnętrze! Zazdroszczę!

Opublikowano

Śliczny avancik!!! Młodszy brat mojego sreberka (prawie taki sam, nie zwracajmy uwagi na szczegóły :wink: ) Ale te fotele to masz boskie!!! Ja też chcę takie, chociaż moje też mi odpowiadają, ale te są fajniutkie :exclaim: Nie lubię skóry, ale te fotele to ja bym chciał... :rolleyes::a4fan:

Opublikowano
Passki 2001 to też B5 tylko model po lifcie 3BG. A B6 to są te najnowsze passaty:)

racja racja

Hahaha ale mnie rozbawiles, dla mnie audi nie jest wcale jakims super luksusem(moze bmw mercedes Jag)jakby nie było tylu passatów( no i moze kilka innych rzeczy by zmienili) to ja bym wolal passata, wiecej miejsca, bardziej komfortowy, wiekszy bagaznik itp

Zaraz pewno po mnie pojada hehe

pewnie że po Tobie pojadą, na a przynajmniej POWINNI :exclaim: :evil:

a teraz mały quiz:

która marka z koncerny VAG jest najbardziej luksusowa :question:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.